«НІБУЛОН» передав миколаївським рятувальникам потужний катер

10 травня генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський відвідав рятувальну станцію в м. Очаків, де передав рятувальникам 22 державної пожежно-рятувальної частини моторний катер CROWNLINE 270 CR.

Завдяки своїм характеристикам судно є надзвичайно мобільним у роботі. Потужний двигун на 300 к.с. дозволяє йому розвивати швидкість у 25 вузлів. Важливо, що катер демонструє ефективну роботу навіть на хвилюванні з висотою хвилі до 1,2 м, що забезпечить проведення рятувальних операцій навіть за складних погодних умов.

Наявність сучасного судна на чергуванні рятувальної станції має на меті значно скоротити час реагування на нестандартні події в акваторії Чорного моря, підвищити ефективність проведення пошуково-рятувальних робіт на воді та виконання заходів підводного розмінування.

– У рятувальних служб Миколаївщини аналогів такому катеру немає […] Судно здатне за лічені хвилини дістатися до Кінбурнської коси, Рибаківки чи островів Березань та Первомайський (більше знаний як Майський). Впевненість у безпеці є важливою для кожного, тому я переконаний, що наша допомога підніме імідж чорноморських курортів Миколаївщини […] завдяки нашій допомозі за технічним оснащенням вона (рятувальна станція) стане однією із кращих в Україні. Ми не можемо інакше, адже ми скрізь впроваджуємо «НІБУЛОНівський стандарт», – розповідає Олексій Вадатурський на своїй сторінці у фейсбуці.

  За інформацією ГУ ДСНС України у Миколаївській області, сучасна рятувальна станція у м. Очаків була збудувала майже рік тому з метою підвищення ефективності оперативного реагування на надзвичайні події в акваторії Чорного моря. Відтоді у цілодобовому режимі на станції організовано чергування. Матроси-рятувальники і вдень і вночі слідкують за ситуацією на морі та ризикуючи своїм життям і здоров’ям рятують людей.

  «НІБУЛОН» посилив роботу рятувальної станції та підтримав рятувальників 22 ДПРЧ.

  Нагадаємо, взимку буксир нашої компанії проєкту Т3500 «НІБУЛОН-101» взяв участь у рятувальній операції з ліквідації пожежі на судні PRINCE 4 у Чорному морі.

  Новини з теми

  ЗМІ про «НІБУЛОН»

  "НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

  Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

  ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
  Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.