«НІБУЛОН» оновлює модель корпоративного врядування

«НІБУЛОН», лідер ринку зернового експорту України, оновлює корпоративне врядування для сталого управління бізнесом разом із командою Василь Кісіль і Партнери та за сприяння ЄБРР. Зміни включають перехід до однорівневої моделі врядування, впровадження Ради Директорів з комітетами, а також низку внутрішніх політик.

Консультанти Василь Кісіль і Партнери допомогли ефективно розподілити повноваження між органами компанії, врахувавши особливості бізнесу «НІБУЛОНу». З узгодженою матрицею повноважень ВКП підготували ключові документи для впровадження нової однорівневої моделі управління: статут (успішно зареєстрований у жовтні), положення про Раду Директорів і чотири комітети в її складі, договори з виконавчими і невиконавчими членами Ради Директорів.

Директорка з юридичних питань «НІБУЛОНу» Анна Лазуренко коментує проєкт так: «У комплексній трансформації важливі чітке розуміння цілей впроваджуваних змін, експертиза та неупереджений погляд на внутрішню ситуацію в компанії. Ми вдячні ВКП за відкриту фахову дискусію та готовність відстоювати позиції, що захищають інтереси компанії в цілому. Експертиза команди ВКП та їхній бізнес-орієнтований підхід суттєво допомагають проєкту. Окремо хочу подякувати ЄБРР за підтримку «НІБУЛОНу» в цьому важливому проєкті».

Володимир Ігонін, партнер Василь Кісіль і Партнери, вітає впровадження гарних практик врядування: «Будувати з нуля непросто. Але ще складніше впроваджувати зміни в «дорослій» компанії, заснованій у 1991 році. «НІБУЛОН» має славетну історію. Переконаний, що сучасне та синхронізоване з найкращими стандартами корпоративне врядування піде «НІБУЛОНу» лише на користь. Під час нашої спільної роботи ми переконалися, що вся команда «НІБУЛОНу» щиро вболіває за компанію та прагне продовжити успішний шлях однієї із перших компанії незалежної України. А ми раді цьому посприяти».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.