«НІБУЛОН» нарощує обсяги транспортування зерна залізницею за допомогою USAID

Компанія «НІБУЛОН» отримала ще 10 нових вагонів-хоперів від Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Це вже друга партія вагонів для компанії, яка допоможе покращити економіку транспортування зерна від товаровиробників до країн, що потерпають від голоду, для подолання продовольчої кризи у світі.

Загалом Проєкт USAID закупить для потреб «НІБУЛОНу» 50 сучасних вагонів-хоперів, кожен із яких може перевозити до 70 тонн зерна. Їх виготовили на Дослідно-механічному заводі «Карпати» (Львівська область).

Нові вагони, які «НІБУЛОН» отримав від партнерів, дозволять компенсувати додаткові логістичні витрати від блокування річкової інфраструктури. Вони вже використовуються на потужностях підприємства. Одразу від виробника вагони попрямували на завантаження до найближчої до виробництва філії «Смотрич» поблизу Кам'янця-Подільського на Хмельниччині. Звідси вони відправляться до портів Дунайського регіону.

«У сьогоднішніх умовах компаніям, які працюють у портах, приймаючи та відправляючи вантажі, украй важливо відчувати міжнародну підтримку. Вагони-хопери, як свідчення цієї підтримки, пройдуть усією Україною. Отже завдяки допомозі Проєкту USAID експортери зможуть зберегти високопрофесійний персонал на заблокованих об’єктах річкової інфраструктури та запропонувати найкращі закупівельні ціни агровиробникам», – зазначив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами державної влади та питань сталого розвитку «НІБУЛОН».

Загалом для компенсації втраченої річкової логістики, яка в довоєнний час сягала 4,2 млн тонн зернових, «НІБУЛОН» має потребу в одному маршрутному потязі у складі з 50 вагонів на кожен із заблокованих річкових портів. З вагонами від Проєкту USAID підприємство матиме 212 вагонів, що складає близько половини від потреби.

Допомога агровиробникам та інфраструктурним компаніям є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Новини з теми

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.