«НІБУЛОН» – «Найпривабливіший роботодавець України в галузі сільського господарства 2020 року»

І знову перемога. Компанію «НІБУЛОН» уже другий рік поспіль визнають «Найпривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства» за результатами міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research.

Глобальне дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research проводиться щорічно. У 2020 році в проєкті взяли участь понад 185 000 респондентів, які оцінили понад 6000 компаній з 33 країн. 

В Україні 150 найбільших роботодавців з основного списку – 75 українських і 75 міжнародних компаній –  цьогоріч оцінював 7861 респондент. Це українці різної статі, віку, рівня освіти, географічної представленості, працевлаштовані  і ті, хто знаходився в процесі пошуку роботи. 

За результатами дослідження серед усіх сільськогосподарських підприємств України найпривабливішим роботодавцем стала компанія «НІБУЛОН». Респонденти сумарно віддали нам  найбільшу кількість балів за соціальну відповідальність, цікаву роботу, приємну робочу атмосферу, привабливу заробітну плату і соціальний пакет, фінансову платоспроможність, застосування передових технологій, репутацію, гарантії зайнятості, можливість кар’єрного зростання та ін. 

За роки діяльності компанія «НІБУЛОН» неодноразово визнавалася кращим роботодавцем. Так, лише у 2019 році компанія отримала п’ять нагород різних рівнів. Окрім визнання за результатами згаданого міжнародного дослідження, також отримано перемогу у міському конкурсі «Кращий підприємець року міста Миколаєва» у відповідній номінації та три відзнаки в конкурсі «Кращий роботодавець року», який щорічно проводить Миколаївський обласний центр зайнятості спільно з облдержадміністрацією.

Для нас нагорода міжнародного рівня – це справедливе визнання важливості досягнень і успіхів компанії. Так, сьогодні триває зведення нової філії компанії на Дніпропетровщині. А паралельно з цим на суднобудівному заводі у Миколаєві йде розбудова потужного флоту, який сьогодні налічує уже 78 одиниць. Ми, як соціально відповідальний роботодавець, пишаємось тим, що у непростий час в нашій компанії збережені робочі місця та заробітна плата працівників, їх добробут і здоров’я. Наша компанія продовжує реалізовувати свою інвестиційну програму, дотримуючись усіх заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 між працівниками компанії.


Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.