«НІБУЛОН» надихає! Колектив вітає рідну компанію із 24-річчям

5 грудня лідер аграрного ринку України «НІБУЛОН» відзначатиме своє 24-річчя. Майже чверть століття наша компанія працює на благо країні, розвиваючи сільськогосподарську галузь, відроджуючи вітчизняне судноплавство та суднобудування, підтримуючи місцеві громади та покращуючи умови життя українців.

Дотримання принципів чесності і відкритості в бізнесі стали запорукою успіху нашої компанії та довіри і поваги громади та партнерів. 

24 роки – серйозний вік, такого віку досягають тільки компанії-лідери галузі. За час діяльності «НІБУЛОН» інвестував понад 1,6 млрд дол. в економіку України. Сьогодні компанія – лідер аграрного ринку України – займає перше місце за обсягами експорту сільгосппродукції з України за результатами 2014/15 МР, експортувавши 4,2 млн збіжжя у 30 країні світу. За підсумками 2014/15 МР, флот підприємства продемонстрував найкращий результат за обсягами водних перевезень вантажів – 1,4 млн тонн. Протягом останніх п’яти років рівень врожайності на полях, що обробляє «НІБУЛОН», значно перевищує середній по Україні. Якби сьогодні весь аграрний сектор працював так, як наша компанія, то для України не було б проблемою отримувати врожай більше 90 млн тонн.

Сьогодні «НІБУЛОН» по праву вважається прикладом ведення успішного бізнесу в аграрному секторі країни. І головною запорукою успіху керівництво компанії вважає злагоджену та натхненну роботу свого великого колективу. Працівники – це гордість та сила підприємства. І сьогодні колектив вітає з Днем народження рідний «НІБУЛОН» та ділиться найважливішими враженнями від роботи в компанії.

«Я завжди любила зміни. І тільки працюючи в компанії «НІБУЛОН», відчула енергію і пульс підприємства, що швидко розвивається. «НІБУЛОН» дав мені розуміння того, що одна людина, одне підприємство може змінити (і змінює) на краще життя навколо себе: і в місті, і в країні», – старший фахівець відділу маркетингу та зовнішньоекономічних зв’язків Марина Везломцева.

«Робота в компанії «НІБУЛОН» дозволила мені використовувати на практиці та удосконалювати ті знання, що я здобула під час навчання в університеті. Тут заохочуються вдосконалення, самоосвіта, створюються умови для обміну досвідом на міжнародному рівні під час закордонних поїздок. Дуже важливо відчувати себе частиною великого цілого, бачити, як ще вчорашні ідеї сьогодні втілюються в життя за європейськими стандартами і наша компанія це прекрасно демонструє», – заступник начальника фінансового відділу Тетяна Ібрагімова.

«В компанії я працюю практично все своє життя. Це більше ніж робота. «НІБУЛОН» – це справжній феномен, секрет якого – віддана праця багатьох людей! Працювати тут завжди цікаво, це неоціненний досвід для кожного з нас», – економіст з касових операцій фінансового відділу Світлана Бочарова.

«НІБУЛОН» – це моє перше місце роботи. В нашу компанію, так само як і я колись, сьогодні приходить багато молодих спеціалістів. Тут вони здобувають більше знань та досвіду, ніж у будь-якому навчальному закладі. Я дуже вдячний компанії за цю можливість працювати на найкращому обладнанні, з найякіснішим насінням та добривами, маючи можливість вивчати провідні технології на численних семінарах і навчаннях та впроваджувати ці інновації в процесі діяльності. Я вдячний компанії за той успіх, що здобуває наша філія у вирощуванні сільськогосподарської продукції серед підприємств району», – головний агроном філії «Новопсковська» Олександр Покришка (Луганська обл.).

«Робота в компанії допомогла мені повірити в себе і власні сили, дала мені безцінний досвід у різних галузях та подарувала справжніх друзів серед колег», – начальник відділу економічного аналізу та планування Євген Дідик.

«Над першими замовленнями компанії «НІБУЛОН» я починала працювати ще на заводі «Океан». Перехід на роботу до суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» дійсно змінив моє трудове життя. Мені дуже подобається тут працювати: дружня обстановка, гідні умови праці, можливість відчути важливість своєї роботи. Кожен спуск на воду судна – це наче народження нового життя, адже у будівництво ми вкладаємо свою душу та працю. Мені дуже пощастило стати хрещеною матір’ю одного з таких суден. Це особлива і дуже важлива подія в моєму житті!» – маляр суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» Наталя Сінченко.

«Компанія «НІБУЛОН» дала мені унікальну можливість. Здобувши управлінський досвід та отримавши підтримку місцевих жителів, як керівник підрозділу компанії «НІБУЛОН», я був обраний громадою у депутати районної ради. Я дуже вдячний за цю довіру та нагоду змінити життя нашого району на краще», – директор філії «Новоодеська» В’ячеслав Кліменко (Миколаївська обл.).

«Роль компанії «НІБУЛОН» у моєму професійному становленні переоцінити неможливо. За 6 років своєї кропіткої, але цікавої роботи в компанії я пройшов шлях від фахівця відділу виконання договорів до менеджера в оптовій торгівлі зерновими культурами. Як трейдеру, мені доводиться багато займатися аналітикою, спілкуватися з людьми та подорожувати з метою відкриття нових ринків збуту та розширення географії експорту нашої компанії, що робить мою роботу дуже цікавою та не одноманітною. Компанія допомогла мені віднайти свої сильні сторони та почати розвивати їх на користь спільної справи у колективі справжніх професіоналів, патріотів своєї компанії та держави», – менеджер в оптовій торгівлі зерновими культурами Дмитро Фурда.

«По завершенні навчання, мабуть, кожний випускник замислюється, що ж робити далі. Викладачі порадили мені заповнити анкету для працевлаштування в компанії «НІБУЛОН». Тоді навіть і не вірилося, що така компанія, лідер зернового ринку, захоче взяти на роботу випускницю коледжу! Але тим не менш, я і мої одногрупники отримали роботу на різних філіях підприємства. Компанія забезпечує гідні умови праці, надає можливість заочно навчатись та здобувати вищу освіту. Кожен з нас має можливості для кар’єрного росту, адже компанія постійно розширюється та розвивається. Починаючи працювати звичайним техніком-лаборантом, лише за три роки я була призначена на посаду заступника начальника лабораторії. Працюючи в компанії «НІБУЛОН» я не лише змінила своє професійне життя, а й знайшла тут свою другу половинку і створила сім’ю», – заступник начальника виробничо-технологічної лабораторії філії «Переяславська» Світлана Шевчук (Київська обл.). 

«Це моє перше місце роботи, маю висловити велику подяку за наданий шанс реалізувати себе та набути впевненості в своїх рішеннях та діях. Роки роботи в «НІБУЛОНі» – це неоціненний досвід у спілкуванні з людьми в колективі та з контрагентами, це можливість постійно себе вдосконалювати та розвивати. «НІБУЛОН» подарував нових друзів та розуміння, що не існує завдань, які не можливо виконати», – начальник відділу паливно-мастильних матеріалів Марина Прилуцька.

Генеральний директор Олексій Вадатурський від щирого серця вітає колектив компанії «НІБУЛОН» з річницею створення підприємства:

«Шановні колеги, нас з вами поєднує вже 24-річна спільна історія створення, становлення та розвитку компанії «НІБУЛОН». Ця історія непроста. Разом ми долали безліч труднощів, вирішували надскладні завдання, долали різні перешкоди, але ніколи не здавалися і завжди досягали поставленої мети. Дякую вам за вашу працю! Я дякую вам, «НІБУЛОНівці», що завдяки вашому патріотизму ми зробили все можливе для того, щоб в наш регіон не прийшла війна. З гордістю можу сказати: «НІБУЛОНівці» – колектив переможців, на який може рівнятися вся країна! І саме в такий спосіб, поміркований, мирний і поступовий, ми разом з вами відновлюємо та прославляємо нашу Україну!»

Зі святом!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.