«НІБУЛОН» – надійна підтримка майбутніх суднобудівників

Багаторічна плідна співпраця «НІБУЛОНа» та Вищого професійного училища суднобудування – свідчення майбутнього миколаївського суднобудування.

Останнім часом стало звичним читати у засобах масової інформації та соціальних мережах новини й думки про те, що в українському суднобудуванні все пропало, що воно не має майбутнього та ін. Водночас не помічають позитивних зрушень – відродження суднобудування в Миколаєві на найсучаснішому в Україні суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН».

Уже майже 10 років підприємство будує різні за класами та призначенням повнокомплектні судна за власними конструкторськими проєктами: від несамохідних суден, буксирів до самохідних плавучих кранів, останній з яких потужний NIBULON MAX – найдовший за роки незалежності України 140-метровий плавкран.

Спускаючи на воду 6-10 суден на рік залежно від складності замовлення, ми сформували найбільший та найсучасніший в Україні флот із 82 суден, а головне – забезпечили роботою більше 1000 суднобудівників, зокрема партнерів підприємства. Також суднобудування стимулює розвиток й інших супутніх галузей економіки. Тому не дивно, що суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» сьогодні відомий далеко за межами нашої країни та успішно співпрацює з іншими кращими суднобудівними підприємствами світу.

Підтвердження нашого успішного вектору розвитку та розбудови майбутнього українського суднобудування є й те, що підприємство готує кадри, починаючи з професійних училищ та інститутів. Зокрема, «НІБУЛОН» має багаторічну плідну співпрацю із Вищим професійним училищем суднобудування (ВПУС), яка спрямована на всебічну якісну підготовку майбутніх фахівців за такими важливими професіями, як складальник корпусів металевих суден, газорізальник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.

У середньому на рік близько 100 вихованців училища проходять оплачувану практику на потужностях суднобудівно-судноремонтного заводу, а також у судноплавній компанії, службах легкового та вантажного автотранспорту. Вже у вересні ми знову прийматимемо учнів ВПУСа на виробничу практику за відповідними напрямами підготовки.

Це майбутнє суднобудування України. Адже що може бути кращим, ніж вчитись на найсучаснішому обладнанні та бути працевлаштованим в Україні, вдома, замість безперервного коловороту поїздок іншими країнами світу.

Напередодні нового навчального року суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» передав миколаївському вищому професійному училищу суднобудування 700 кг зварювальних електродів ⌀ 3 мм та ⌀ 4 мм одного з провідних вітчизняних виробників зварювального обладнання та матеріалів. Отримані матеріали використовуватимуться під час проведення уроків виробничого навчання електрогазозварників та складальників корпусів металевих суден.

- «НІБУЛОН» – це надійний партнер, котрий не тільки регулярно приймає наших учнів на практику, а й сприяє забезпеченню повноцінного навчального процесу з відпрацюванням фахових навичок. Ми, безумовно, раді нашій співпраці, – зауважив старший майстер училища Володимир Миколайович Гуменюк.

Наш Миколаїв завжди був, є і буде містом суднобудівників, коли є така співпраця й бажання молоді опановувати майстерність суднобудування, адже у кожного миколаївця тече кров суднобудівника.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.