«НІБУЛОН» на захисті життя і здоров’я своїх працівників

Головним принципом діяльності компанії «НІБУЛОН» є пріоритетність життя і здоров’я кожного працівника. Для його повноцінної реалізації компанія пішла значно вперед за інші підприємства і створила окремий структурний підрозділ – медичний центр, ліцензований МОЗ України. Він розташований на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» та успішно працює уже шість років. У режимі 24/7 кваліфікований та досвідчений медичний персонал здійснює контроль за станом здоров’я працівників, надає медичну допомогу, реалізує заходи з профілактики профзахворюваності.

Компанія регулярно вкладає значні ресурси у розвиток власних об’єктів та підрозділів, у тому числі й у розвиток медичного центру, розширяючи та оснащуючи його новими необхідними апаратами та обладнанням.

У медичному центрі ТОВ СП «НІБУЛОН» є:

 • кабінет головного лікаря та лікаря-терапевта;
 • кабінет тимчасового перебування хворих (ізолятор);
 • кабінет передрейсового допуску водіїв на лінію;
 • реєстратура;
 • процедурний (маніпуляційний) кабінет;
 • кабінет для прийому хворих із усім необхідним обладнанням: автоматичні тонометри, фонендоскопи, пульсоксиметри, пірометри та ін.;
 • кабінет електросвітлолікування – апарат магнітотерапії, апарат для електрофорезу, тубус-кварц, інгалятор;
 • кабінет ультрависокочастотної терапії – апарат УВЧ.

Кожен співробітник «НІБУЛОНівської» команди та партнери можуть у будь-який час не лише проконсультуватися із будь-якого питання, пройти загальний огляд, отримати лікувальні маніпуляції, долікарську допомогу, але й оперативно та зручно скористатися рядом медичних послуг, на які, зазвичай, витрачається багато часу. Працівники мають змогу безкоштовно пройти профілактику і лікування гострих та хронічних захворювань ЛОР-органів, лікування алергій, запалень, травм, захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинних, неврологічних, дерматологічних захворювань та ін. на новому сучасному обладнанні. І це в той час, коли завдяки медичній реформі усі фізіотерапевтичні процедури у державних лікарнях стануть платними.

Лише за останній рік співробітники медичного центру опрацювали більше 8300 звернень, із яких близько 3700 – від постачальників сільськогосподарської продукції.

У своїй повсякденній роботі медичний центр проводить періодичні передрейсові та післярейсові медичні огляди працівників автотранспортної служби, судноплавної компанії та перевантажувального термінала компанії. За цей час було проведено більше 13,5 тис. таких оглядів.

З початком поширення COVID-19 керівництво компанії разом із фахівцями медичного центру ефективно протистоять пандемії. Працюючи в посиленому режимі, розроблено та впроваджено усі ефективні заходи для запобігання розповсюдження, профілактики коронавірусної хвороби. Деякі із них:

 • зміни у регламенті роботи, впровадження нового повністю безпечного алгоритму передачі кореспонденції та ін.;
 • забезпечення працівників масками, респіраторами, антисептиками, миючими засобами, одноразовими рушниками
 • установлення на підприємствах сенсорних кранів, сушилок, дезінфекторів, дозаторів для мила;
 • забезпечено приміщення опромінювачами рециркуляторними бактерицидними (пересувні та стаціонарні), які дезінфікують приміщення під час знаходження людей в них;
 • дезінфекція приміщень кожні дві години спеціальними розчинами, за допомогою бактерицидних опромінювачів та рециркуляторів; щоденний контроль за санітарним станом приміщень;
 • регулярний щоденний температурний скринінг усіх працівників компанії; перевірка вмісту кисню в легенях та пульсу пульсоксиметром; ведення обліку за станом здоров’я усіх працівників та ін.

Для усіх працівників та членів їх родин «НІБУЛОН» організував оперативне та безкоштовне тестування на наявність/відсутність COVID-19 в організмі людини шляхом ПЛР. Наразі проведено більше 3,8 тис. таких тестувань.

На базі медичного центру компанії кожен співробітник та члени його родини можуть вакцинуватися від COVID-19 за власним бажанням. Першою дозою вакцини вже щеплені 475 працівників та 118 членів їх родин, другою – 328 та 84 осіб відповідно.

Компанія також забезпечує проходження комп’ютерної томографії органів грудної порожнини. А для транспортування хворих до лікувальних закладів для консультації чи госпіталізації у компанії за усіма санітарними вимогами обладнано спеціальний автомобіль.

Для додаткової безпеки та зручності працівників «НІБУЛОН» обладнав спеціальне приміщення для забору біологічного матеріалу при підозрі на COVID-19, що знаходиться поза межами підприємства.

Від початку пандемії на заходи з профілактики та боротьби із захворюванням у компанії направлено майже 16,1 млн грн.

Коронавірусна пандемія торкнулася майже усіх країн світу і стала серйозною загрозою людству. На жаль, українська медицина не була готова до такого нищівного удару. У тому числі потребували термінової допомоги і медичні заклади Миколаївщини. Адже щоб лікарі рятували життя, необхідні відповідні умови та обладнання. Гостро стояло питання і діагностики хвороби COVID-19.

Головна місія компанії – допомогти людям, врятувати їхні життя та зберегти здоров’я. Тому розуміючи, що така кількість складних питань уже скоро призведе до страшних наслідків, «НІБУЛОН», паралельно із реалізацією системи заходів всередині компанії, оперативно взявся і за їх вирішення.

Так, у надзвичайно стислі терміни компанія реалізовала 4 масштабних благодійних проєкти та виконала практично нереальний об’єм робіт. Передано власне обладнання Миколаївському обласному лабораторному центру МОЗ України та усього за 24 години організовано можливість проводити там 400 аналізів на добу щодо наявності/відсутності коронавірусу в людини методом ПЛР. Наразі на обладнанні компанії проведено 70 % від загальної кількості усіх аналізів на Миколаївщині. Виконано ремонт приміщень, створено кисневі точки, прокладено кисневу мережу, встановлено та налагоджено роботу кріоциліндрів і газифікаторів, передано апарати ШВЛ та багато іншого для опорного закладу КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» та КНП ММР «Міська лікарня №1». Усе це зроблено для того, щоб якісне лікування змогли отримати усі верстви населення Миколаївської області та Миколаєва, дорослі і діти, а також хворі з патологіями та хронічними супутніми хворобами, які потребують особливих умов лікування.

Від початку коронавірусної пандемії на реалізацію цих проєктів компанія направила 100 млн грн.

«НІБУЛОН» – це про якість. Чим би не займалася компанія, в усьому гарантовано успіх, адже завжди до справи ми підходимо системно та комплексно. Це і є «НІБУЛОНівський стандарт», який реалізовано як на підприємствах компанії, так і в медичних закладах Миколаївщини.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.