«НІБУЛОН» – можливість відкрити для себе щось нове

Днями перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали студенти факультету менеджменту Миколаївського національного аграрного університету.

Екскурсія на потужностях «НІБУЛОНа» відбулась з метою ознайомлення із кращими підприємствами України у рамках навчальної практики «Правове регулювання господарських відносин». Знайомство з особливостями роботи терміналу почалось із відвідування пункту реєстрації транспорту та виробничо-технологічної лабораторії, де студенти побачили, як доставляється зерно від постачальників на підприємство, а також як відбираються зразки для визначення якості продукції.

Екскурсанти були вражені сучасним лабораторним обладнанням від кращих світових виробників та тим спектром аналізів, які лабораторія щоденно проводить. З-поміж високотехнологічного обладнання особливу увагу студенти звернули на ампліфікатор, аналогічний тому, який навесні 2020 року компанія передала до Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України для проведення аналізів на наявність/відсутність коронавірусу в людини методом ПЛР (до речі, 70 % від загальної кількості усіх тестів у Миколаївській області проведено саме на обладнанні підприємства).

Поділилась враженнями від побаченого на перевантажувальному терміналі другокурсниця Наталія:

- Я вперше на підприємстві компанії, але мене приємно здивувало те, що на промисловому об’єкті так гармонійно поєднано величезні промислові зерносховища та зелені зони, фонтани, місця відпочинку. Крім того, я дуже вражена скрупульозною роботою лабораторії при визначенні показників якості, безпеки, наявності ГМО в зернових та продуктах їх переробки тощо. Я завжди хотіла побачити, як це працює зсередини, тож завдяки сьогоднішньому візиту я відкрила для себе чимало цікавих деталей.

Наприкінці візиту, дякуючи за інформативну та насичену екскурсію, гості зауважили, що побачені на причалі судна флоту компанії неабияк надихнули їх наступного разу відвідати ще й суднобудівно-судноремонтний завод.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.