«НІБУЛОН» інвестує 6 млн дол. в оновлення парку сучасних сільськогосподарських машин та техніки

На початку 2018 року компанія «НІБУЛОН» інвестує 6 млн дол. у аграрний сектор на придбання першої партії сучасних сільськогосподарських машин та техніки.

З 26-ти років нашої діяльності, 25-ть ми присвятили саме інвестуванню в розвиток сільськогосподарської галузі. Вирішальним поштовхом для нашого становлення як аграрної компанії стала закупівля сучасних сільськогосподарських машин, техніки та причіпного інвентарю у 1997-1998 роках. Зокрема, у 1998 році вперше в Україні був наданий кредит за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) безпосередньо сільгоспвиробнику – компанії «НІБУЛОН». Кредитні кошти в розмірі 5 млн доларів США спрямовані на реалізацію програми «Проект розвитку експорту». У рамках проекту придбано сільгосптехніку на суму близько 9 млн доларів США, а саме 66 тракторів Fendt 824 та причіпна с/г техніка (ґрунтообробна, для посіву та захисту рослин) «RAU», «LEMKEN», «Kleine». Це була одна з найбільших партій в світі, поставлених безпосередньо сільгосптоваровиробнику. Після успішного завершення програми МБРР відзначив роботу «НІБУЛОНу» іменною грамотою як найуспішнішу в рамках програми «Проект розвитку експорту». А на одній з виставок в Ганновері генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський був відзначений як керівник найбільшого кінцевого споживача тракторів Fendt.

Протягом 20 років німецькі трактори проходили широкомасштабні випробування в реальних ґрунтово-кліматичних умовах українського сільського господарства. Завдяки тісній співпраці з компанією-виробником ми висловили всі побажання протягом експлуатації техніки, які були враховані при виготовленні наступних моделей тракторів. Безпрецедентним став період гарантійного обслуговування техніки для компанії «НІБУЛОН» – 4 роки (зазвичай це до 1-2 років). Ми з гордістю повідомляємо, що за ці роки техніка відпрацювала до 35 тисяч мотогодин і досі залишається у доброму технічному стані. Та на превеликий жаль у більшості випадків виходу з ладу уникнути неможливо, адже необхідні для ремонту цих моделей запчастини частково вже не випускаються. З огляду на це нашою компанією було прийняте рішення про оновлення техніки, що безумовно призведе до підвищення кількісних та якісних показників вирощеної продукції як одного із основних стратегічних завдань розвитку сільгоспвиробництва. Тому часткове оновлення парку компанії відбувається на регулярній основі.

Як повідомив начальник інженерно-сервісної служби компанії «НІБУЛОН» Роман Кузьмін, на сьогодні компанією вже укладені та виконуються угоди про поставку семи тракторів Fendt 1038, п’яти комбайнів  Case IH Axial Flow 6140, п’яти комбайнів  John Deere S760, п’яти культиваторів Tiger-Mate II, трьох сівалок Kinze 3000 та дискової борони Lemken Rubin 6. Крім цього ,також буде придбано 22 трактори МТЗ 952.3, які до цього часу постачалися виключно на європейський ринок і у 2018 році з’являться в Україні вперше на полях компанії «НІБУЛОН».

Таким чином, загальна сума інвестицій складає 6 млн дол. США. Ця техніка поповнить парки всіх сільськогосподарських філій ТОВ СП «НІБУЛОН» і візьме участь у сільськогосподарському сезоні 2018 року, що значно прискорить терміни його проведення та покращить ефективність виконання робіт.

«Основні переваги нової техніки – висока потужність і мінімальна витрата пального за максимальної продуктивності. І звичайно ж найкращі умови для роботи операторів, що для нас особливо важливо.  Так, зокрема, один трактор Fendt 1038 за продуктивністю здатний замінити  два трактори минулих випусків, що значно покращить продуктивність та скоротить агротехнічні терміни виконання польових робіт. А нові комбайни демонструють середній намолот 10 тис. тонн проти 4,8-6 тис. тонн у попередніх моделях», - зазначає Роман Кузьмін.

Для роботи з новою технікою запрошені будуть кращі механізатори. Якісне обслуговування машинно-тракторного парку забезпечуватимуть інженери і механіки, які пройшли спеціальний курс підготовки.

Компанія «НІБУЛОН» успішно співпрацює із всесвітньовідомими американськими, європейськими та іншими виробниками сільгосппродукції, техніки та засобів захисту рослин. На базі підприємств постійно проводяться тренінги та семінари за участі іноземних спеціалістів, під час яких фахівці компанії діляться досвідом сільськогосподарського виробництва.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.