«НІБУЛОН» і Йорданія – успішний досвід співпраці

Наприкінці лютого 2021 року відбувся візит голови наглядової ради компанії «НІБУЛОН» Андрія Вадатурського до Йорданії.

У рамках візиту відбулась зустріч з Міністром сільського господарства Йорданії Мохаммадом Даудіє, де були, зокрема, обговорені перспективи поставок компанією кукурудзи до Королівства. Також візит включав відвідання головного офісу та потужностей державного підприємства Jordanian Silos and Supply General Company, Адміністрації спеціальної економічної зони Акаби та ін.

«Йорданія – це давній партнер компанії «НІБУЛОН», – зазначає Андрій Вадатурський. – Наша компанія регулярно перемагає в урядових тендерах на поставку сільгосппродукції в цю близькосхідну країну. Зокрема, тільки з 2008 року до Йорданії було поставлено майже 2,6 млн тонн збіжжя. У рамках мого візиту були обговорені перспективи подальшої співпраці нашої компанії з урядом та бізнесом країни у напрямах міжнародної торгівлі та інвестиційної діяльності».

Андрій Вадатурський висловив вдячність Посольству України в Йорданському Хашимітському Королівстві та особисто Послу Мирославі Щербатюк за організацію робочого візиту та забезпечення розширення можливостей для українського бізнесу на ринку Королівства, усунення торговельних бар’єрів, сприяння просуванню українського експортного потенціалу за кордоном, а також розширення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Йорданією.

«Особливо ця підтримка є нагальною для українського бізнесу сьогодні, в умовах пандемії коронавірусу. Діяльність Посольства є важливою для реалізації економічної стратегії України та Наказу МЗС України №304 від 14.08.2020 р. «Про показники ефективності роботи ЗДУ на економічному напрямі», а також прикладом для інших», – зазначив він.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.