«НІБУЛОН» готує до спуску перше несамохідне судно проєкту В1500

Сьогодні на «НІБУЛОНівській» верфі на різних стадіях готовності знаходяться п’ять замовлень, серед яких на передспусковій позиції – несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500, перша секція якого була урочисто закладена у вересні на міжнародному форумі TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019.

Перший портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10033)

Після очищення та ґрунтування напівкорпусів замовлення носову та кормову частини судна зістиковано. У приміщення допоміжних механізмів уже завантажено дизель-генератори – джерело електроживлення усього судна. Наразі тривають роботи з монтажу цистерн, трубопроводів, донно-бортової арматури. Продовжуються роботи з формування корпусу судна.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

На передстапельному майданчику суднобудівники встановили кормовий напівкорпус судна. Фахівці складально-зварювальної дільниці закінчують роботи з виготовлення носового напівкорпусу, після чого розпочнеться підготовка двох частин до стикування.

Перше несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10035)

Міцний корпус замовлення повністю сформовано. Успішно закінчено роботи й з випробування усіх відділень на герметичність. Триває фарбування зовнішніх частин корпусу судна. Паралельно з цим фахівці суднобудівної верфі монтують палубні механізми, зокрема шпиль та брашпиль. Наразі судно готується до спуску.

Друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10036)

Перші  секції уже на стапельному майданчику, де сьогодні суднобудівники активно збирають міцний корпус судна. У збірно-секційному цеху закінчують виготовляти секції майбутнього замовлення.

Третє несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10037)

У цеху металообробки продовжуються роботи із порізки та гнуття металу для виготовлення деталей корпусу судна. У розпалі виготовлення секцій замовлення, які найближчим часом будуть перенесені на передстапельний майданчик підприємства.

Наразі на плановому ремонті  у фахівців суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» знаходяться три самохідних судна компанії.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.