«НІБУЛОН» долучився до проєкту «Укрзалізниці» «Залізна зміна»

«НІБУЛОН» підтримав свого стратегічного партнера «Укрзалізниця», приєднавшись до проєкту #Залізна_зміна – спортивно-патріотичного мобільного табору для підлітків, який був запущений у 2022 році.

Мета проєкту – допомогли українським підліткам, які замість пізнавати світ та обирати майбутній шлях змушені тікати від війни, виховати в собі сильних, вольових, допитливих та цілеспрямованих людей, за якими – відновлення й майбутнє нашої країни.

Учасники проєкту – діти, які втратили домівку чи батьків, діти військовослужбовців, тимчасово переміщених осіб та залізничників. Упродовж 14 днів вони мандрують країною, відкривають невідомі для себе місця і проводять час із користю: знайомляться з відомими українськими діячами, відвідують тренінги, лекції, а також вітчизняні підприємства, які в умовах війни працюють на благо України.

Так, минулого тижня група дітей «Залізної зміни» відвідала нашу філію «Смотрич». Екскурсію потужностями філії провів її директор Олександр Бігун. Олександр розповів історію створення компанії та філії, розкрив принципи та особливості її роботи. Під час екскурсії діти мали нагоду приєднатися до робочих процесів, відвідати лабораторію та побачили зсередини, як працює елеватор та інші ключові елементи підприємства.

Дякуємо, «Укрзалізниця», за чудовий проєкт #Залізна_зміна та можливість бути причетними до такої важливої справи!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.