«НІБУЛОН» будує житло для своїх працівників

Хто ж не прагне отримати роботу своєї мрії? Й інколи така робота чекає на тебе в іншому куточку країни. Але разом із переїздом приходить нова проблема – житло. Це питання завжди стоїть гостро та часто стає неподоланим бар’єром для повноцінної професійної реалізації як молоді, які тільки розпочинають свій шлях, так і уже досвідчених спеціалістів.

Для вирішення цього надважливого питання «НІБУЛОН» запустив та продовжує реалізовувати масштабний соціальний проєкт, який включає в себе придбання та будівництво житла для своїх працівників у різних регіонах України, де працюють підприємства компанії. І на сьогодні загальна вартість цієї ініціативи складає більше 45 млн гривень.

Окрема увага приділяється власному будівництву житла, адже так компанія має змогу виконати усі роботи якісно та із застосуванням сучасних технологій і підходів – реалізувати «НІБУЛОНівський» стандарт, як і на усіх своїх промислових об’єктах.

Перші два будинки «НІБУЛОН» збудував та передав працівникам філії «Мар’янівська» (м. Гребінка Полтавської області).

– Три роки тому я отримав від компанії двоповерховий сучасний будинок, у якому живу я і моя родина. Мені не треба було турбуватися ні про що. Компанія облаштувала дім повним комплектом побутової техніки: мікрохвильова піч, телевізор, пральна машина, газова плита, пилосос. Закупила усі меблі. Є тепла та холодна вода, а також два види опалення – за допомогою газового та твердопаливного котлів. Окрім того, є автогараж, присадибні ділянки для улаштування саду чи огороду. Просто усе до дрібниць зроблено саме під нас. Це справжній комфорт, – розповідає Павло Тимченко, головний інженер філії «Мар’янівська».

Уже сьогодні на підході ще два нових сучасних будинки з мансардами та гаражними приміщеннями у с. Широке Снігурівського району Миколаївської області, для працівників виробничої філії «Снігурівська», де закінчено усі загальнобудівельні роботи та наразі триває проведення каналізації та електрики. Залишається здійснити зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, облаштувати житла необхідними меблями, побутовою технікою, сантехнікою і передати їх працівникам.

В активній фазі зведення багатоквартирного будинку із 2-х та 3-кімнатними квартирами у с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області (для працівників перевантажувального термінала філії «Тернівська»). Там уже укріплено стіни, фундаменти, змонтовано покрівлю. Найближчим стартують зовнішні та внутрішні опоряджувальні роботи. Також будуть проведені усі інженерні мережі та встановлено необхідні меблі й сантехніку. Уже наприкінці весни цього року компанія введе в експлуатацію та передасть працівникам цей будинок.

Минулого року «НІБУЛОН» ввів в експлуатацію нове річкове підприємство – філію «Зеленодольська» (с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області), і уже там компанія працює над проєктом нового багатоквартирного сучасного будинку для своїх працівників. Уже цієї весни компанія приступить до реалізації проєкту.

«НІБУЛОН» – справжній лідер української економіки, приклад успішного соціально відповідального бізнесу та взірцевий роботодавець, що щороку визнається на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Адже робота в компанії – це офіційне працевлаштування, виконання всіх передбачених законодавством соціальних гарантій, безпечні, комфортні та сучасні умови праці, виплата гідної заробітної плати, реальна можливість розвитку і кар’єрного зростання, а також соціальні проєкти з підтримки своїх працівників. Завдяки цьому компанія вирішує одне з найголовніших питань, яке турбує людину, – впевненість у майбутньому. Тому не дивно, що і молоді, і уже досвідчені фахівці прагнуть працевлаштуватися саме на підприємства «НІБУЛОНа».

Крім того, «НІБУЛОН» – один з небагатьох роботодавців, який готовий брати на роботу випускників вищих навчальних закладів без попереднього досвіду роботи. Ми всіляко підтримуємо молодих спеціалістів. Під керівництвом досвідчених співробітників нові працівники набувають потрібного досвіду, розширяють знання, отримують нові навички, повністю опановують професію та стають справжніми професіоналами своєї справи. При переїзді на нове місце роботи працівникам виплачуються підйомні кошти, встановлюється компенсація вартості орендованого житла та ін., а у перспективі, з огляду на якісну багаторічну роботу, працівник отримує і власне житло.

Також «НІБУЛОН» пропонує студентам пройти оплачувану практику на підрозділах компанії, з реальною можливістю спробувати себе на робочому місці, перейняти досвід у фахівців своєї справи та набути нових знань та навичок.

Якщо ви бажаєте стати частиною професійної команди «НІБУЛОН», переходьте у розділ «Кар’єра» та заповнюйте анкету на працевлаштування чи проходження практики.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.