«НІБУЛОН» б’є рекорди з обсягів річкових перевезень

Компанія «НІБУЛОН» відновлює, успішно розвиває річкове судноплавство та активно переорієнтовує свої вантажні потоки з автомобільних шляхів на річкові, що сприяє суттєвому зниженню завантаженості автошляхів і рівню техногенного впливу на навколишнє середовище.

На сьогодні сільськогосподарське підприємство уже завершує днопоглиблювальні роботи на р. Південний Буг, у результаті чого судноплавними стануть 134 км цієї річки. До філії «Новоодеська» днопоглиблення річки завершено, тому компанія вже почала масові річкові перевезення нового врожаю з термінала зазначеної філії до морського перевантажувального термінала в Миколаєві. Так, лише за перше півріччя поточного року судноплавною компанією ТОВ СП «НІБУЛОН» Південним Бугом транспортовано 50 тис. тонн сільськогосподарських вантажів, що на 48 % більше, ніж було перевезено річкою за весь 2015 р. Таким чином, завдяки річковим перевезенням на автомагістралі області для транспортування сільгосппродукції з Новоодеського району до Миколаєва не виїхали та не розбивали дороги близько 2 тис. вантажівок.

Окрім того, біля 15 тис. тонн зерна за перші дні своєї роботи прийняла філія «Вознесенська», переваги від співпраці з якою уже відчувають аграрії півночі Миколаївської та півдня Кіровоградської областей. Адже тепер сільгосптоваровиробники вказаних регіонів можуть більш раціонально використовувати свій транспорт, тому що відстань перевезення зерна суттєво зменшилась. Завдяки цьому аграрії мають можливість меншою кількістю вантажівок перевозити необхідний обсяг урожаю. Це досить вигідно, оскільки вартість перевезень автомобільним транспортом підвищилась останнім часом на 30 %. До того ж, за підрахунками «НІБУЛОНівських» експертів, господарствам, що знаходяться в радіусі 100 км від нового високотехнологічного термінала у Вознесенському районі Миколаївської області, більш вигідно доставляти на підприємство збіжжя малотоннажним транспортом, що не завдає шкоди дорогам.

Перевізши р. Південний Буг всього лише за декілька місяців 50 тис. тонн сільськогосподарських вантажів, компанія перекрила найкращі показники радянських часів з обсягів перевезення вантажів річкою.

«За радянських часів Південним Бугом перевозили максимально 50 тис. тонн зерна в рік. Нам же вдалося досягти такого показника лише за декілька місяців. Окрім того, зауважте, що річковими шляхами можна транспортувати не лише зерно, а й різні будівельні матеріали (пісок, щебінь тощо)», – відмітив генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський.

У планах компанії довести обсяги зернових вантажів, що перевозяться р. Південний Буг, до 1 млн тонн. Завдяки цьому кількість вантажівок на автошляхах зменшиться на понад 42 тисячі, а, згідно з інформацією Міністерства інфраструктури України, кожен мільйон тонн вантажів, перенесених на річку, заощаджує близько 790 млн грн на ремонті дорожнього покриття! Тому, як бачимо, ТОВ СП «НІБУЛОН» не розводить балачок, а переходить до конкретних дій та реально зменшує завантаженість автомобільних шляхів в Україні.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.