Нас турбує дитяче здоров’я!

У 2013 році "НІБУЛОН" продовжив власну комплексну програму з переоснащення Миколаївської міської дитячої лікарні №2.

У 2012 році компанія «НІБУЛОН», за особистої ініціативи генерального директора Олексія Вадатурського, розпочала комплексну та системну програму з переоснащення Миколаївської міської дитячої лікарні №2.

У 2013 році компанія продовжила свою благодійну ініціативу, до якої наразі долучилися й інші миколаївські підприємства та меценати.

19 грудня, у День Святого Миколая, в приміщенні лікарні відбулася чергова урочиста передача сучасного медичного обладнання, призначеного для лікування та обстеження маленьких миколаївців.

Серед обладнання, подарованого «НІБУЛОНом» цього року:

– дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-10 (Україна): призначений для лікувального впливу на серце людини одиночним біполярним електричним імпульсом;

– камера УФ МОБІЛ (Україна): використовується для зберігання стерильного інструмента після стерилізації та перед використанням;

– пульсоксиметр Rad 5 (США): медичний контрольно-діагностичний прилад для вимірювання рівня кисню капілярної крови;

– портативний кардіограф Heaco (Великобританія): медичний прилад с повноцінними функціями стаціонарного кардіографа, який ідеально підходить для швидкої допомоги.

Нагадаємо, що у лютому того року відбулася презентація відділення грудного віку, що було відремонтоване та обладнане сучасною медичною апаратурою на кошти компанії. Крім того, для створення затишних домашніх умов для дітей та їх батьків було придбано зручні роздягальні, новий холодильник, встановлені електроплити, стільці та столи, нові зручні ліжка для маленьких пацієнтів та їх батьків тощо.

У грудні 2012 року для відділення анестезіології та реанімації лікарні було придбано реанімаційно-хірургічні монітор та операційний стіл.

Загальна сума інвестицій компанії у здоров’я маленьких городян вже склала 600 тисяч гривень!

За останніми підрахунками, щороку до міської дитячої лікарні №2 потрапляють близько 7000 дітей, 70% яких мають можливість користуватись обладнанням, подарованим компанією «НІБУЛОН». Зокрема за минулий рік більше 3000 дітей скористались ультразвуковим інгалятором «Вулкан», а життя 50 дітей допоміг врятувати реанімаційно-хірургічний монітор. Щоденно близько 60 дітей проходять лікування у хірургічному кабінеті, де використовуються подаровані компанією операційні лампи та стіл. Кожен з трьох нових електрокардіографів щодня допомагає в лікуванні 10 дітей. На апаратах «Полюс-3» та «Ранет» кожного місяця проходять лікування близько 180 дітей. Гематологічний аналізатор «Медонік» та аналізатор сечі CL-50 забезпечують проведення 15-20 аналізів щодня кожний.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.