Найрезультативніший маркетинговий рік в історії судноплавної компанії «НІБУЛОН»

Незважаючи на коронакризу та інші перепони, «НІБУЛОН» продовжує розвивати річкове вантажне судноплавство. За підсумками 2019/20 маркетингового року внутрішніми водними шляхами транспортовано понад 3,8 млн тонн різноманітних вантажів.

Реалізуючи з 2009 року масштабну інвестиційну програму з відродження українських річок як транспортних артерій, компанії «НІБУЛОН» вдалося докорінно змінити транспортну логістику країни. Завдяки комплексному підходу – розбудова потужних перевантажувальних терміналів, відродження суднобудування, поліпшення українських судноплавних шляхів – кожного року «НІБУЛОН» демонструє реальні результати, що підтверджують ефективність прийнятих рішень та дій компанії на цьому шляху. 

За підсумками 2019/20 МР судноплавна компанія «НІБУЛОН» транспортувала внутрішніми водними шляхами понад 3,8 млн тонн різноманітних вантажів, перевершивши показник попереднього маркетингового року на 9 %. Серед вантажів, які на сьогодні активно перевозяться сучасним флотом компанії: зерно, метал, вугілля, будівельні матеріали (палі, плити, щебінь, пісок тощо), херсонські кавуни та дині, а також великогабаритні вантажі.

Рекордною є й робота плавкранів компанії. Так, потужності 140-метрового плавкрана NIBULON MAХ, який працював у минулому маркетинговому році дев’ять місяців, дозволили йому відвантажити на експорт майже такий самий обсяг збіжжя, над яким рік працювали інші плавкрани компанії. У результаті, відвантаження на експорт флотом компанії у 2019/20 МР з показником у більше 3,2 млн тонн зросли на 20 % порівняно з 2018/19 МР.

Важливо, що у 2019/20 МР частка найманих плавкранів у загальному обсязі навантажувально-розвантажувальних робіт зменшилася аж на 85 %, і уже найближчим часом компанія зможе повністю відмовитися від послуг сторонніх організацій.

А далі – більше! Щоб українські річки працювали на повну, обсяги водних вантажоперевезень зростали, а українськими автошляхами все менше проїжджали вантажівки, «НІБУЛОН» продовжує розвиватися та розбудовувати економіку України. Так, у червні 2020 року ми відкрили нове підприємство на Дніпрі – філію «Зеленодольська» (Дніпропетровська обл.), яке уже сьогодні працює на повну і здатне приймати до 300 тис. тонн зерна на рік, що розвантажить внутрішньообласні та міжобласні автошляхи країни ще на понад 12,5 тис. вантажівок. 

У цьому році «НІБУЛОНівські» суднобудівники збудували та спустили на воду п’ять суден – портові буксири-штовхачі кантувальники (пр. Т410) та несамохідні судна-майданчики відкритого типу (пр. В1500). Це одиниці нових проєктів компанії, які значно підвищать ефективність роботи усього флоту і, як наслідок, сприятимуть збільшенню обсягів річкових перевезень та перевалки. Окрім того, робота нових несамохідних суден проєкту В1500 спрямована й на збільшення номенклатури вантажів, які транспортуються річками, адже основне їхнє призначення – перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів. 

У планах «НІБУЛОНа» у 2020 році перевезти українськими річками 4,5-5 млн тонн вантажів, що, у свою чергу, розвантажить українські автошляхи та заощадить державі значні кошти на їх ремонті.

Загалом за більше десяти років діяльності судноплавної компанії «НІБУЛОН» внутрішніми водними шляхами України транспортовано більше 18,6 млн тонн вантажів, а отже, розвантажено автошляхи на 775 тис. вантажівок.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.