На ТОВ «Старобільський елеватор» успішно пройшли тактико-спеціальні навчання з пожежної безпеки

Нещодавно, ТОВ «Старобільський елеватор», що на Луганщині, став майданчиком для проведення тактико-спеціальних навчань щодо ліквідації умовної пожежі.

Для відпрацювання спільних дій участь у навчаннях взяли добровільна пожежна команда (ДПК) елеватора, підрозділи ГУ ДСНС України у Луганській області, співробітники оперативно-координаційного центру Головного управління, а також аварійно-відновлювальні бригади Старобільських управлінь Луганського енергетичного об’єднання та «Луганськгазу», представники Національної поліції, бригада екстреної медичної допомоги.

За легендою, після вибуху в котельні виникла умовна пожежа в сушарці, що загрожувало розповсюдженням пожежі на інші приміщення та обладнання елеватора. За тактичним задумом, під час навчальної евакуації персоналу підприємства зник один з операторів, а ще одного фахівця нібито затиснуло уламками після обвалу будівельних конструкцій.

Помітивши займання в котельні черговий негайно сповістив про надзвичайну ситуацію за екстреним номером 101. Першою локалізувати вогонь первинними засобами пожежогасіння під час навчань приступила ДПК елеватора у складі 5 осіб на чолі з начальником команди.

За лічені хвилини роботи з ліквідації умовної пожежі посилились завдяки роботі пожежно-рятувальних підрозділів Луганського гарнізону ЦЗ. У результаті професійної та злагодженої роботи команд було проведено пошукові роботи, деблоковано постраждалих, евакуйовано їх з потенційно небезпечних зон, де медпрацівники змогли надали домедичну допомогу.

Всього на об’єкті працювало 10 одиниць пожежно-рятувальних, спеціальних та оперативних автомобілів ДСНС і пожежний автомобіль ДПК елеватора. Умовну пожежу площею 300 кв. м локалізували та ліквідували за дві години.

Як відзначили прессекретар Головного управління ДСНС України в Луганській області Андрій Кравченко та начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Олексій Ковтун, ТОВ «Старобільський елеватор» – найпотужніше підприємство у Луганській області зі зберігання зернових культур. Саме тому його було обрано у якості майданчика для відпрацювання взаємодії кожної з залученої до навчань ланок, щоб у разі необхідності захистити як працівників підприємства, так і обладнання й урожай, що там зберігається.

Зауважимо, що підрозділи компанії «НІБУЛОН» регулярно стають майданчиками для тактико-спеціальних навчань пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС. Лише нещодавно на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбулися навчання пожежної охорони. Взаємодія у такого роду заходах допомагає не тільки попередити виникнення надзвичайних ситуацій, а й оперативно реагувати та співпрацювати з рятувальними службами.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.