На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» розпочали зведення нового замовлення

Днями на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбулась закладка вже другого несамохідного судна проєкту В5000М (модернізований).

Детальніше про будівництво нових замовлень.

Перше несамохідне судно пр. В5000М (зам. 10050)

Фахівці збірно-секційного цеху закінчують виготовляти останню носову секцію замовлення, і після її встановлення міцний корпус судна буде повністю готовий.

Завершуються роботи й з фарбування усіх сухих відсіків несамохідного судна. Пофарбовано правий борт та днище.

На судні уже змонтовано систему вимірювальних труб та систему осушення. Також його обладнано й швартовним пристроєм. Зокрема є усі кнехти для закріплення швартовних тросів, для фіксування напряму тросів у фальшборти вварено швартовні клюзи, змонтовано на судні й багатофункціональні бітенги. Встановлено леєрне огородження.

Найближчим часом буде встановлено трубопроводи водяного пожежогасіння, кришки люкових закриттів, швартовний пристрій доукомплектується сучасними лебідками.

У свою чергу планові роботи продовжують й фахівці малярно-ізоляційної дільниці.

Друге несамохідне судно пр. В5000М (зам. 10051)

На стапельному майданчику підприємства у робочому режимі суднобудівники здійснили закладку нового замовлення. Традиційно міцний корпус нового судна розпочали формувати з перших чотирьох секцій циліндричної його частини. Наразі замовлення укрупнюється першими бортовими секціями.

В активній роботі збірно-секційний цех, де фахівці працюють над збиранням відразу дванадцяти секцій. Не відстає й дільниця металообробки, яка готує метал для виготовлення нових секцій семи блоків замовлення.

Продовжують працювати й інші виробничі підрозділи, виготовляючи необхідні деталі та обладнання для насичення майбутнього судна.

Разом із будівництвом нових суден верф також завантажена й обслуговувальними та ремонтними роботами. Наразі судноремонтники працюють над одинадцятьма замовленнями – це роботи різної складності зокрема на буксирах, плавучих кранах, земснарядах, несамохідних суднах різного класу та призначення.

Компанія «НІБУЛОН» здійснила справжню революцію в українській логістиці, переорієнтувавши вантажопотоки з автошляхів на воду. І це результат колосальної роботи – понад десятирічний масштабний інвестиційний проєкт з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій. Компанія відродила вітчизняне суднобудування та створила найсучасніший в країні флот, напрацювавши значний досвід та ставши професіоналами у цій сфері.

Тепер пропонуємо шлях успіху і вам. Уже зараз ви можете змінити свою логістику та створити власний флот або ж модернізувати його, а також провести якісний ремонт суден.

Телефон для довідок: (0512) 67-57-54

Електронна адреса: secretar-ssz@nibulon.com.ua

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.