На філії «Вознесенська» зводять два останніх додаткових зерносховища

У рамках реалізації проєкту компанії щодо збільшення потужностей своїх підприємств обсяги зі зберігання сільськогосподарської продукції філії «Вознесенська» зростуть на майже 22 тис. тонн.

Партнери ФОП Кондратюк В. С., ТОВ «Астарта Млинелеваторбуд» та ТОВ «МЕТТРАНССЕРВІС» успішно завершили свою частину роботи: влаштування фундаментів під будівництво нових об’єктів та монтаж металоконструкцій зерносховищ, перехідних галерей.

Фахівці ТОВ «Зернова столиця – Інжиніринг» уже зібрали першу ємність для зберігання зерна, днями буде завершено монтаж другого та третього зерносховищ.

Також підрядники в усіх ємностях встановили системи для активного вентилювання зерна, які покликані освіжати повітря міжзернових просторів, збагачувати його на кисень, зберігаючи життєздатність збіжжя.

Змонтовано ланцюгове транспортне обладнання на верхніх завантажувальних галереях. Добігають кінця роботи зі встановлення стрічкових конвеєрів на нижніх розвантажувальних галереях.

Паралельно з іншими процесами триває й прокладання електромереж, наразі електрики працюють над монтажем слабкострумових систем.

У розпалі роботи з благоустрою території.

Усі підрядники та фахівці компанії, як одна команда, злагоджено працюють на будмайданчику не сповільнюючи темпів, адже зовсім скоро мають розпочатися випробувальні роботи установленого обладнання.

Після введення в експлуатацію додаткових потужностей загальна місткість елеваторних ємностей філії «Вознесенська» становитиме близько 98 тис. тонн, а річний обсяг перевантажень – понад 600 тис. тонн.

Нагадаємо, нещодавно «НІБУЛОН» ввів в експлуатацію новий комплекс з приймання, зберігання та відвантаження сільгосппродукції у м. Хмільник Вінницької області з загальною ємністю для зберігання зерна 4 тис. тонн.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.