НА ЕКСКУРСІЇ ДО СУДНОБУДІВНО-СУДНОРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ «НІБУЛОН» МИКОЛАЇВСЬКІ ШКОЛЯРІ

Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» з екскурсією відвідала шкільна родина Миколаївської ЗОШ №57 імені Т. Г. Шевченка.

Зустрів та познайомив учнів з підприємством Олексій Зимовцов, начальник дільниці металообробки. Він розповів молоді історію суднобудівної верфі та пояснив специфіку її роботи.

Учні завітали до збірно-секційного цеху, де Костянтин Карпухін, начальник складально-зварювальної дільниці розповів та показав, як формуються секції майбутніх суден компанії. Далі за маршрутом молоді показали металообробну дільницю та дільницю очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler. Учнів неабияк вразило сучасне обладнання, за яким працюють фахівці суднобудівного заводу. Усі відмітили його потужність та те, з якою легкістю воно здатне гнути та різати метал у процесі виготовлення деталей.

Проте найбільше враження на гостей справило останнє збудоване «НІБУЛОНівцями» судно – 140-метровий NIBULON MAX. Найперше, що здивувало учнів, це розмір плавкрана, й піднявшись на його борт, захват усе збільшувався. Зайшовши до рубки, кожному вдалося відчути себе капітаном: посидіти у капітанському кріслі та дослідити пульт управління судном. Вдалося гостям зазирнути й до «серця» судна – машинного відділення. Одразу ж усі звернули увагу на величезне обладнання, зокрема фірми Rolls-Royce, адже, як розповіли учні, у всіх на слуху, що ця компанія випускає автомобілі преміумкласу, і ніхто не очікував побачити високотехнологічне обладнання цього виробника на українському судні.

Після завершення екскурсії учні не стримували емоцій та наввипередки ділилися враженнями.

- Нам дуже сподобалося суднобудівне підприємство, а особливо час проведений на судні, адже у своєму  житті таке я бачу вперше. Мене дуже вразили розміри судна і його сучасне обладнання. А ще у нього дуже цікавий дизайн, – розповів дев’ятикласник Олександр.

А вчитель Надія Григорівна Матяшевська підсумувала:

- Дуже велике підприємство з великою кількістю працівників. Суднобудування – це дійсно сфера діяльності Миколаївщини, а існування та робота такого заводу демонструє реальні можливості українського суднобудування та водних вантажних перевезень. Для молоді це, без сумніву, цікаво, і в майбутньому хтось з них також обере суднобудівні професії і допомагатиме відбудовувати суднобудівну славу міста. Пізнавальним для дітей була змога побачити, як будуються судна зсередини, оцінити, на скільки праця суднобудівника важка та кропітка. І ми дуже вдячні «НІБУЛОНу» за таку унікальну можливість.

Нагадаємо, що Миколаївська ЗОШ №57 імені Т. Г. Шевченка є підшефною школою компанії, і ми протягом тривалої співпраці систематично допомагаємо закладу, поліпшуючи умови здобуття освіти та покращуючи матеріально-технічний рівень школи. Так, у 2018 р. «НІБУЛОН» подарував школі плазмовий телевізор з діагоналлю 40 дюймів для відкриття кабінету першого класу та кухонний посуд для харчування в шкільній їдальні учнів початкової школи. А у 2019 р. заклад отримав плазмові телевізори для відкриття кабінету для першого класу та кабінету української мови.

Окрім того, щороку ми відзначаємо високі здобутки в навчанні учнів та вчителів наших підшефних шкіл. У 2018/19 навчальному році Миколаївська ЗОШ №57 також отримала привітання від «НІБУЛОНа», зокрема за  перемоги учнів у всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та змаганнях, складну але натхненну працю вчителів, які виховують ці юні таланти.  

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН