«Можна все життя просидіти на одній посаді, а можна проявити ініціативу й наважитись на зміни», – Сергій Гайдашук, філія «Денихівська»

Цілеспрямованість, ініціативність, відкритість новим знанням та досвіду – якості, які завжди цінуються та без яких не обійтись, якщо ви прагнете рости як професіонал та будувати кар’єру. А ще – сміливість та віра в свої сили. Це правило підтверджує Сергій Гайдашук – головний енергетик філії «Денихівська».

Сергій приєднався до «НІБУЛОНу» у 2016 році, починав транспортувальником і на шляху до нинішньої посади пройшов усі етапи як вертикального, так і горизонтального розвитку. Менше ніж за рік виріс до змінного майстра, а в 2018 році спробував свої сили в сфері енергетики.

«У 2016 році я працював в одній із національних продуктових мереж, але шукав нову роботу, бо планував повернутись до рідного краю. Коли побачив відкриту вакансію в «НІБУЛОНі», одразу ж подав заявку та пройшов співбесіду. Починав транспортувальником, за кілька місяців мене підвищили до оператора диспетчерської руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на автомобільному транспорті. Для тих, хто не знайомий зі специфікою роботи на філії, поясню. Транспортувальник займається налаштуванням маршрутів зерна. Це й фізична, й організаційна робота. Оператор працює на верхівці елеватора, управляє всіма механізмами, він – «очі» свого керівника – змінного майстра.

Мені подобалась робота на філії, я швидко вивчив специфіку елеватора. До того ж у мене були чудові колеги та керівники, які з першого дня допомагали адаптуватись і ділились досвідом. Це Микола Мягченко – на той момент він був старшим майстром на філії, та Василь Шамрай – змінний майстер. Пізніше вони перейшли на нашу нову філію – «Голопристанську», але ми досі підтримуємо зв'язок і я дуже вдячний їм за підтримку в мій перший рік у «НІБУЛОНі».

У травні 2017 року, коли відкрилась вакансія, мене підвищили до змінного майстра. На цій посаді я відповідав за планування всіх процесів виробництва, прийом та відвантаження, сушіння зернових», – розповідає Сергій про початок свого шляху в «НІБУЛОНі».

У 2018 році на філії відкрилась вакансія інженера-енергетика. Тоді керівництво вирішило не шукати людину ззовні, а запропонувати посаду внутрішньому кандидату, який уже знайомий з усіма процесами, з перспективою підвищення до головного енергетика.

«Ми побачили в Сергієві потенціал для розвитку. Він уважний до деталей, відповідальний, принциповий, уболіває за свою роботу. Так, йому трішки бракувало управлінського досвіду, але він надзвичайно цілеспрямований, готовий вчитись і розвиватись. А це – найважливіше. Ми й тоді були впевнені, і зараз, що з будь-яким дорученим завданням Сергій впорається», – розповідає Микола Прокоф’єв, головний інженер на безпосередній керівник Сергія.

«Хоча я й маю технічну освіту, енергетика це інша сфера. Ми обговорювали це з керівництвом. Віталій Олександрович Гулько, який на той момент був директором філії, повірив у мене, взяв на себе відповідальність та дав можливість проявити себе, завжди в потрібний момент допомагав порадою чи мотиваційною настановою. У нас у колективі дуже сильні спеціалісти. Хочеш-не-хочеш, але ти перейматимеш їхні знання. Під керівництвом Миколи Дмитровича Прокоф’єва та головного енергетика Олександра Григоровича Колісника, який присвятив енергетиці всю свою трудову кар’єру, я почав занурюватись в усі «енергетичні» процеси. І уже за рік отримав підвищення до головного енергетика філії», – розповідає Сергій.

Зараз Сергій відповідає за організацію технічно правильної експлуатації i своєчасний ремонт енергетичного та природоохоронного устаткування та енергосистем, безперервне забезпечення виробництва електроенергією, парою, газом, водою та іншими видами енергії, контроль за раціональними витратами енергетичних ресурсів на підприємстві, плануванням роботи енергетичної служби, складання графіків ремонту устаткування тощо.

Уже працюючи в «НІБУЛОНі», Сергій вирішив отримати другу освіту – закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю «Маркетинг».

«Можна все життя просидіти на одній посаді й задовольнитись цим. А можна проявити ініціативу, взяти на себе відповідальність та й просто наважитись на зміни. З пасивною людиною, яка не прагне розвитку, нікому не цікаво працювати – ні колегам, ні керівництву. У нас в «НІБУЛОНі» є куди рости й чому вчитися. А вчитися треба постійно, навіть у добре знайомій тобі справі. Сучасне життя диктує нам свої правила. Постійно з’являються нові технології та методики виробництва, багато процесів автоматизується. Тому треба завжди тримати руку на пульсі, бути відкритим новому, приділяти час розвитку та самоосвіті, вдосконалювати знання у своїй професії та цікавитись суміжними спеціальностями», – упевнений Сергій.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.