Михайло Різак взяв участь у роботі Grain Storage Forum

У п’ятницю, 17 лютого, Михайло Різак, заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» по взаємодії з органами влади та з правових питань, став учасником дискусійної панелі «Логістика та інфраструктура», яка відбулася в межах найбільшого аграрного форуму країни – Grain Storage Forum.

Михайло розповів про трансформації, яких зазнав «НІБУЛОН» у 2022 році на тлі військової агресії, їх результати, а також зазначив 5 ключових цілей компанії на перше півріччя 2023 року, а саме:

  1. Завершити підписання угод про standstill з кредиторами.
  2. Стабілізувати основну діяльність.
  3. Відновити та обслуговувати інфраструктуру, пошкоджену внаслідок війни.
  4. Оптимізувати бізнес-процеси відповідно до нових реалій.
  5. Розвивати нові можливості.

Останній пункт плану неабияк привернув увагу аудиторії, оскільки охоплював найболючіші для галузі теми. «НІБУЛОН», як завжди, має намір розвиватися шляхом розвитку галузі в цілому.

Так, компанія посилює напрям співпраці з міжнародними партнерами, домагаючись створення так званого «фінансового коридору», який би дозволив залучати фінансування безпосередньо в агробізнес.

Окрім того, разом з міжнародною спільнотою «НІБУЛОН» має намір домогтися виведення флота з Миколаївського порту, щоб заблоковані активи почали працювати на благо економіки України та світового продовольчого ринку.

Компанія відстоює спеціальний залізничний тариф для стратегічних для національної безпеки України портів річки Дунай і вже сьогодні виступає на забезпечення конкурентоздатності цих портів із портами Одеси, щоб запобігти перетворенню їх на пам’ятки архітектури в мирний час.

Михайло також зазначив, що «НІБУЛОН» розвиватиме новий нетиповий для агровиробника напрям діяльності – розмінування. Розглядаючи необхідність створення внутрішньої експертизи щодо розмінування на тлі того, що 25,5 тис. га земельного банку «НІБУЛОНа» заміновано, компанія зрозуміла, що може стати у пригоді ринку в цілому – пропонувати відповідні послуги аграріям та державі. Зараз «НІБУЛОН» проводить консультації на предмет отримання статусу оператора розмінування та залучає інвестиції на закупівлю відповідного обладнання.

Підбиваючи підсумки за результатами складного 2022 року, Михайло подякував за співпрацю органам влади, адже спільна робота дозволила отримати синергетичний ефект для галузі в цілому: відмінено ліцензування експорту, відкрито зерновий коридор, спрощено процедуру відведення та зміни цільового призначення земельних ділянок під річкові порти тощо.

У роботі панелі «Логістика та інфраструктура» також взяли участь Юрій Васьков, заступник міністра інфраструктури України, В’ячеслав Єрьомін, операційний директор «Укрзалізниці», Микола Мірошниченко, директор з логістики «Кернел» та Максим Волченко, директор «Алмейда Груп».

Дякуємо ProAgro Group, Українській зерновій асоціації та Асоціації елеваторів України за запрошення та бездоганну організацію події!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.