Миколаївці у захваті від річкових прогулянок на суднах «НІБУЛОН Експрес»

Цими вихідними відбулися перші прогулянкові рейси нових пасажирських суден компанії «НІБУЛОН».

Такий подарунок для «НІБУЛОНівців» та їхніх родин, а також мешканців міста, які завітали на причал Миколаївського річкового вокзалу, «НІБУЛОН» зробив до Дня працівників сільського господарства. Окрім безкоштовних прогулянок Південним Бугом, на гостей чекали додаткові приємні сюрпризи: смачні пригощання, розважальна програма з артистами, конкурсами та пам’ятними подарунками, а також можливість відвідати з оглядовою екскурсією інші судна вантажного флоту компанії – буксир «Кременчуцький», що минулого року був збудований на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», та несамохідне судно.

Насолодитись прогулянкою на легендарних «ракетах» прийшли більше 2 000 чоловік. З десятої ранку кожні півгодини від причалу річвокзалу відходили повністю заповнені охочими теплоходи – загалом понад 20 рейсів тільки за два дні!

Нагадаємо, що перший рейс судна «НІБУЛОН Експрес» було здійснено в середу 16 листопада на борту з головою Миколаївської ОДА Олексієм Савченком, миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем, головою Миколаївської облради Вікторією Москаленко, черкаським міським головою Анатолієм Бондаренком, вознесенським міським головою Віталієм Луковим, новоодеським міським головою Олександром Поляковим та очільником Новоодеської РДА Євгеном Вербіним.

Судна на підводних крилах (у народі — «ракета») «НІБУЛОН Експрес» розвивають швидкість 65 км/год, мають дальність плавання 500 км, час їх автономної роботи — до 7 годин. Слід зазначити, що сьогодні в Україні фахівців, здатних керувати такими суднами, залишилися одиниці, і ті вже більше 20 років не сідали за кермо таких «ракет». Тому 18 листопада для проведення навчання до Миколаєва прибули нідерландські спеціалісти, які під час рейсів 19 та 20 листопада контролювали правильність виконання робіт українських колег та виконували функції капітанів-дублерів. Іноземні професіонали оцінили наших капітанів на відмінно! Фахівці з Нідерландів залишаться в Миколаєві до 22 листопада для продовження навчання та закріплення переданого досвіду.

До весни 2017 року компанія планує відновити інфраструктуру Південного Бугу і почати регулярні пасажирські перевезення до Вознесенська Миколаївської області. А вже влітку компанія має намір поповнити флот ще п'ятьма «ракетами». Це дозволить забезпечити маршрути між Києвом і Каневом, Черкасами і Чигирином, а також між Миколаєвом та Очаковом, Херсоном, Залізним Портом, Кінбурнською косою, Вознесенськом, Новою Одесою.

Відроджуючи традиції річкових перевезень в Україні, «НІБУЛОН» вирішив відродити ще одну традицію – великих родинних свят. Так, здійснити перші пасажирські рейси на суднах «НІБУЛОН Експрес» приходили всією родиною – декілька поколінь миколаївців: ті, хто ще пам’ятає, коли пасажирські перевезення Південним Бугом були регулярними, та ті, для кого це з дитинства було мрією, яка сьогодні нарешті здійснилася завдяки компанії «НІБУЛОН».

«Я в захваті! Вся моя родина в захваті! В мене завжди була така мрія, і сьогодні Олексій Опанасович її реалізував. Дуже вдячні, все шикарно! Супер!» – Андрій Галущак, інженер АСУТП ТОВ СП «НІБУЛОН».

«Ніколи не каталися на таких ракетах, хоча життя прожили в Миколаєві. Це набагато краще, ніж автошляхами: м’яко, приємно, комфортно, музика грає – ми дуже задоволені!» – Лідія Степанівна та Олександр Миколайович, гості свята.

«Нам з сином дуже сподобалося. Приємно знати, що наша річка Південний Буг працює, що відновилися нарешті пасажирські перевезення. Сьогоднішня подія – це старт цього процесу», – директор філії «Новоодеська» компанії «НІБУЛОН» В’ячеслав Кліменко.

«Дуже сподобалась прогулянка. На таких суднах я востаннє каталася 15 років тому до Вознесенська. Дуже вдячна директору компанії «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському за те, що він відновлює наш річковий флот. Це чудово!» – Ірина, гостя свята.

«Побільше б таких свят. Спасибі нашому генеральному директорові насамперед за те, що він влаштував для наших дітей таке чудове свято. Я ще застав той час, коли Південним Бугом ходили пасажирські судна, мені тоді років 6 було. Їздили ми ними в Ковалівку на відпочинок. То були гарні часи, тому добре, що «НІБУЛОН» відновлює пасажирські перевезення», – Миколай Лижненко, співробітник перевантажувального термінала компанії у м. Миколаєві.

«Дуже сподобалась водна прогулянка на «НІБУЛОН Експрес». Тепло, комфортно, як в Європі», – Ольга, гостя свята.

«Ми дуже вдячні генеральному директорові компанії «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському за те, що він так турбується про наше місто. «НІБУЛОН» вперше за стільки років відновив пасажирські перевезення Південним Бугом. Річковий транспорт – це серце нашого міста. І якщо компанія з’єднає наше місто з іншими містами в плані річкових перевезень, то це буде просто чудово! Ми вже давно мріяли покататися на такому судні. І нарешті сьогодні наша мрія здійснилася», – майстер виробничого навчання професійного училища № 21, яка відвідала захід компанії разом зі своїми студентами.

«Приєднуюся до слів вдячності Олексію Вадатурському. І я ще пишаюся тим, що я сама також у свій час брала участь у будівництві несамохідних суден цієї компанії, зараз я вже на пенсії. Мені дуже було приємно спостерігати за сьогоднішнім дійством та взяти в ньому участь», – зі сльозами щастя на очах прокоментувала свої враження від влаштованого «НІБУЛОНом» свята Валентина Поплавська.


Всі фото, що робились протягом двох днів, доступні для перегляду та скачування

за посиланнями нижче:

https://postimg.org/gallery/2vckn5wlg/

https://postimg.org/gallery/2hlixp91q/

https://postimg.org/gallery/1c4dq6atg/

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.