Ми відбудуємось, а рф - заплатить за все!

Колеги, підрив Каховської ГЕС є черговим проявом цинічного тероризму з боку рф, наслідки якого відгукуватимуться в декількох наступних поколіннях. Нас вражає підступність країни-терориста, яка йде на такі кроки як техногенна катастрофа.

Компанія «НІБУЛОН» була безпосередньо залучена до процесів відновлення та в подальшому користування Дніпром як центральною транспортною артерією України. Ми, як ніхто інший, розуміємо колосальний вплив цієї події на фінансову, економічну, екологічну сфери та систему життєзабезпечення населення. Починаючи від затоплення населених пунктів, знищення біорозмаїття на прилеглих територіях, руйнування річкової логістики, яка давала життя підприємствам, робочі місця місцевим мешканцям, змогу країні та виробникам щорічно переміщувати до 60 млн тонн вантажів за собівартістю утричі меншою за перевезення автомобільним транспортом. І завершуючи забезпеченням прісною водою, адже в структурі водоспоживання України 65% прісної води забиралося саме в басейні Дніпра.

Інфраструктуру «НІБУЛОНу» на Дніпрі було зруйновано до цього злочину. Зокрема ми не експлуатували затоплену сьогодні філію «Козацьку», яку було знищено ще в 2022 році, окуповані «Голопристанську» та «Кам’янку-Дніпровську». Наші логістичні канали, з огляду на вже наявне блокування річкового судноплавства та флоту, також не зазнали безпосереднього впливу від підриву ГЕС, а виробничі потужності та земельний банк не увійшли до зони, постраждалої від затоплення безпосередньо. Проте осягнути всі наслідки цієї події для нашого бізнесу ми сьогодні не в змозі. Бачимо вплив на вартість пшениці: +3%, і це тільки початок.

Ми проходимо через страшні випробування, результатом яких має стати Перемога, вільна відроджена та відновлена Україна. Ми все відбудуємо та почнемо працювати, а рф заплатить за все!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.