Мета «Стоп корупції» – це шантаж як передумова рейдерства і дискредитація успішних компаній

Як всі вже здогадалися, не було ніякої боротьби з корупцією, а лише цілеспрямоване виконання волі замовників-ляльководів, метою яких є бандитизм і рейдерство.

Нещодавно ми розповідали вам, про події, що відбулися на філії нашої компанії ДП «Лідіївське» та набули резонансного висвітлення у ЗМІ. Зухвала і нахабна поведінка псевдожурналістів, провокація населення, фарс і елементарна афера. Але у цієї казки є і зачин. Як всі вже здогадалися, не було ніякої боротьби з корупцією, а лише цілеспрямоване виконання волі замовників-ляльководів, метою яких є бандитизм і рейдерство.

А почалось усе в червні цього року. Одразу через декілька днів після виходу в ефір програми відверто замовного характеру «Стоп корупції»: «Кредитні таємниці ″НІБУЛОНАˮ» (ми дали детальне спростування всім перекрученим у цій програмі фактам:

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/do-uvagi-zmi-nibulon-ogoloshue-konkurs-na-poshuk-zakordonnoi-neruxomosti-u-vlasnosti-oleksiya-ta-andriya-vadaturskix.html

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/konferenciya-generalnogo-direktora-kompanii-nibulon-oleksiya-vadaturskogo-video-onovleno-chastina-1.html

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/konferenciya-generalnogo-direktora-kompanii-nibulon-oleksiya-vadaturskogo-video-onovleno-chastina-2.html

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/konferenciya-generalnogo-direktora-kompanii-nibulon-oleksiya-vadaturskogo-video-onovleno-chastina-3.html

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/konferenciya-generalnogo-direktora-kompanii-nibulon-oleksiya-vadaturskogo-video-onovleno-chastina-4.html

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/konferenciya-generalnogo-direktora-kompanii-nibulon-oleksiya-vadaturskogo-video-onovleno-chastina-5.html )

на  службовий номер начальника служби охорони ТОВ СП «НІБУЛОН» Ігоря Ромадіна зателефонувала Олена, донька Семена Луценка, яка   наполягала на зустрічі з генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським та попередила про негативні наслідки у разі відмови. Про це одразу було повідомлено керівництву компанії, яке доручило Ігорю Ромадіну провести з нею зустріч.

Під час зустрічі з донькою Семена Луценка, що відбулася 27 червня 2018 р.  в смт Доманівка, вона повідомила, що їй зателефонував чоловік (а можливо і вона, уже маючи досвід, телефонувала сама в редакцію – це якраз тема для слідства), який представився кореспондентом програми «Стоп корупції» N.N. (ми умисно не називаємо це ім’я і прізвище) та запропонував зустрітися та надати йому або його представникам усі наявні в неї або в її батька чи в інших осіб матеріали, які будуть використані на його власний розсуд та/або на розсуд ЗМІ, яке він представляє, у всіляких акціях проти компанії і її керівництва. Окрім того, як повідомила Олена, N.N. заявив про намір залучити її до заходів проти «НІБУЛОНа», у зв’язку з чим запропонував з’ясувати, участь якої кількості осіб у різноманітних акціях, спрямованих проти компанії,  вона в змозі забезпечити, та які акції вона разом з іншими особами готова влаштувати самостійно (поширення наклепницької інформації, пікетування, мітинги, страйки, блокування виробничих об’єктів і центрального офісу ТОВ СП «НІБУЛОН» тощо).

«За словами Олени, оскільки батько її уже у віці, хворіє, вона вирішила взяти ініціативу у свої руки за документами, пов’язаними з компанією «НІБУЛОН». Гадаю, що заграла її спадковість до подібних оборудок, адже багаторічний досвід шантажу компанії «НІБУЛОН» у цієї родини є. Як то кажуть, яблуко від яблуні… Вона погодилася на зустріч із представниками «Стоп корупції»,  адже ті пообіцяли допомогти забезпечити майбутнє її дітей. До доньки Семена Луценка приїхали два чоловіки, які розповіли, що слідкують за діяльністю ТОВ СП «НІБУЛОН»  з 2006 року, а тепер компанія «перейшла дорогу» дуже впливовим людям, і вони хочуть розорити підприємство, зокрема через рейдерський захват філії ДП ̎Лідіївська̎», – розповідає Ігор Ромадін.

Ось так відбувається в сучасній Україні: виявляється, успішні компанії «переходять дорогу» бандитам…

Таким чином, донька Семена Луценка вирішила скористатися нагодою, «проконсультувавшись  попередньо зі своїми друзями з Києва», як вона сама сказала, та почала шантажувати компанію, заявивши начальнику служби охорони «НІБУЛОН», що, звичайно, може відмовитися від пропозиції «Стоп корупції» за умови сплати їй коштів. При першій зустрічі запропонувала сплатити їй суму у розмірі 500 тис. грн. В інакшому випадку вона пригрозила, що охоче пристане на пропозицію кореспондента програми «Стоп корупції», і влаштує за його підтримки низку акцій проти товариства. Ось так молодий юрист вже знається, як одночасно використовувати обидві сторони. Таким чином, залишивши будь-які принципи, вона хоче опинитися у безпрограшній  ситуації, слугуючи «і вашим, і нашим».

На другій зустрічі за місяць вже було поставлене питання про сплату виключно 1 000 000 гривень. Вона заявила представникам компанії, що всі документи в електронному вигляді вона вже передає «Стоп корупції» та навіть дала їм інтерв’ю. Але, за її словами, матеріали не будуть далі використані без її згоди.

«Вона розповідала щось, що на зміну компанії «НІБУЛОН» у Лідіївку прийде якийсь агрохолдинг, і її мрії про щасливе майбутнє збудуться. Після цього я, як представник компанії «НІБУЛОН», звернувся з відповідною заявою в компетентні органи, для того щоб вони звернули увагу на діяльність цієї людини, розслідували та при необхідності прийняли процесуальні рішення,тому що це відвертий шантаж, зловживання, ненормальне явище. Зважаючи на багаторічну історію вимагання коштів та шантажу з боку родини Луценків, ми вимушені були це зробити, аби захистити честь і репутацію нашої компанії», – зазначає  Ігор Ромадін. Позиція компанії «НІБУЛОН» дуже чітка: з шантажистами ніколи не домовлятися.

Як вже зазначалося в нашому спростуванні, усі ці матеріали задокументовані та передані до правоохоронних органів 2 серпня 2018 р., відповідна заява зареєстрована в ЄРДР 3 серпня 2018 р. № 12018150000000225. Але більше місяця ніякого розслідування ніхто не проводив. 

Якби у відповідь на це пряме вимагання коштів послідувала б належна реакція з боку правоохоронців, то всіх цих подій у Лідіївці не було. Підтвердженням цьому є те, що під час подій 11 вересня весь цей час у машині «Стоп корупції» знаходилась донька Семена Луценка, яка взяла участь в організації цієї провокації. До лідіївців, які дуже хотіли з нею поговорити вона принципово не виходила. Але вийшла до журналістів телеканалу «Інтер», яким і розповіла ту версію подій, що вигідна замовнику. Поява телеканалу «Інтер» у Лідіївці не випадкова. Це також змова з програмою «Стоп корупції» і цими аферистами, що чітко випливає із тенденційно перекручених фактів у висвітлених сюжетах.

Сьогодні слово журналіста все частіше стає зброєю в руках бандитів та зловмисників, а звичайні люди – ляльками в руках маніпуляторів. Так, професія журналіста викликає все більше і більше недовіри і сумнівів. На шляху нашої компанії це, на жаль, не поодинокий випадок, коли боротися треба з ворогом, що прикривається іншими: довірлими селянами, зухвалими журналістами, звичайними людьми, які думають, що хтось, крім них самих, може змінити їхнє життя на краще. Не вперше ми спростовуємо інформаційні атаки таких ляльководів, тож переконані, що і цього разу дамо відсіч. Ми і надалі будемо тримати вас в курсі всіх подій, пов’язаних з цією ситуацією. Далі буде додаткова публічна  інформація, у тому числі і для правоохоронних органів.

P. S. Шановні мешканці міста Миколаєва! Ми звертаємо вашу увагу: не ходіть у центрі, по Соборній, а також біля офісу компанії «НІБУЛОН», оскільки псевдожурналіст Христина Кришиха всіх знімає на відео і розповідає, що скрізь за нею слідкують. Вона не зупиняється у своїй брудній справі і далі продовжує тероризувати нашу компанію, приходить до нашого офісу і знімає на відео перехожих поруч, особливо чоловіків:

https://www.facebook.com/100005980843935/videos/886130858262934/.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.