«Маю зробити все від мене залежне, щоб не дати загарбникам забрати нашу землю», – Микола Тимощук, «Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН»

Миколі Тимощуку – 20. Він один із наймолодших НІБУЛОНівців, що сьогодні захищають Україну від російських загарбників.

Навчаючись на 2 курсі Миколаївського політехнічного фахового коледжу за спеціальністю «Суднобудування», Микола прийшов у «НІБУЛОН» на практику як кранівник, а в 2021 році почав працювати на ССЗ, поєднував навчання з роботою. Та повномасштабне вторгнення російських загарбників відклало його плани на невизначений термін (саме відклало, а не зруйнувало, бо ми впевнені: рано чи пізно перемога буде за нами й кожен із нас повернеться до свого усталеного життя!).

Микола почав служити ще до початку повномасштабного вторгнення – з грудня 2021 року він на контрактній службі в Нацгвардії. Незважаючи на те, що реального військового досвіду хлопець не мав, уже з перших днів війни він пішов на фронт. Якщо раніше Микола буквально працював у небі, то сьогодні захищає його для нас із вами:

«Хоча всі говорили про можливе вторгнення рф не один тиждень, для мене війна все одно стала неочікуваною, а події розвивались надто швидко. Просто не вірилось, що в наш час таке можливо. 24 лютого я постійно читав новини, моніторив, де що відбувається. Остаточне усвідомлення, що в країні війна, прийшло наприкінці дня. Тоді ж і вирішив для себе: маю зробити все від мене залежне, щоб не дати загарбникам забрати нашу землю.

Зараз я служу в Повітряних силах ЗСУ. Більше розповісти про те, де перебуваю та чим займаюсь, на жаль, не можу. Вірю, що рано чи пізно ми виженемо з нашої землі ворогів – тоді й зможу поділитися та розказати повністю свою історію.

Мрію про нашу найшвидшу перемогу та повернення до рідного Миколаєва, сім’ї та друзів. Чекаю й на повернення до своєї компанії. Протягом усього часу, що я на фронті, підтримую зв'язок з колегами, відчуваю їхню підтримку за сотні кілометрів і безмежно вдячний за це!»

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.