Людмила Кушнір: „Це приклад сучасного господарювання в Україні”

25 червня на перевантажувальному терміналі "НІБУЛОНа" побували студенти Полтавського державного педагогічного університету.

25 червня на перевантажувальному терміналі "НІБУЛОНа" побували студенти Полтавського державного педагогічного університету.

Вибір саме на це підприємство випав не випадково, спеціалізація цих студентів – географія. І, звичайно ж, економічна географія. Тому гості подивившись підприємство, активно спілкувались зі спеціалістами, цікавились виробничими показниками. Термінал у відвідувачів зазвичай викликає захоплення, навіть подив. Не стали виключенням і полтавчани, із задоволенням ділились враженнями про побачене.    

Волощенко Віктор, студент 3 курсу історичного факультету, спеціальність історія та географія:

- Враження від побаченого на терміналі самі позитивні. Ще до поїздки в "НІБУЛОН" багато чув про компанію, а перед поїздкою спеціально читав, щоб дізнатись побільше. Побачивши цей комплекс, можу з упевненістю сказати, що навіть не очікував побачити такого рівня підприємство в Україні.

Завідувач кафедри географії та краєзнавства Полтавського державного педагогічного університету Леонід Миколайович Булава:

- Я до цього часу більше чув і знав про керівника "НІБУЛОНа" Олексія Опанасовича Вадатурського, тому з цікавістю чекав на відвідання його компанії. Тут, в Миколаєві, нам пощастило побачити один із підрозділів – перевантажувальний термінал. Вважаю, що це підприємство і за рівнем механізації, і за впровадженням нових технологій на 50 років випередило розвиток своєї галузі в Україні. Дуже вдячний Олексію Опанасовичу за надану можливість для наших студентів побачити сучасне високорозвинуте підприємство.

Викладач кафедри економічної географії Полтавського державного педагогічного університету, доцент кафедри краєзнавства, кандидат географічних наук Людмила Миколаївна Кушнір:

- Мені часто доводиться їздити різними регіонами нашої країни, разом зі студентами відвідувати промислові та сільськогосподарські підприємства. Тому впевнена, такого рівня розвитку виробництва як на терміналі, я ніде в Україні не зустрічала. Особливо хочу відзначити завершений цикл виробництва – це те нове і прогресивне, чого ще бракує нашим виробництвам. "НІБУЛОН" в цілому і перевантажувальний термінал зокрема, цікаві для наших студентів як приклад сучасного господарювання в Україні.  
 
 Візит студентів на термінал:

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН