Логістичний напрям «НІБУЛОНу» запроваджує сервіс електронної реєстрації автотранспорту на філії «Бессарабська»

1 листопада 2023 року введено в експлуатацію новий сервіс електронної реєстрації автотранспорту на філії «Бессарабська».

Новий чат-бот, який отримав назву LineUp NIBULON, дозволяє спланувати візит та вивантаження на філії «Бессарабська» з максимальною точністю.

Функціонал рішення охоплює як потреби водіїв, які прямують до філії, так і диспетчерів підрозділу.

Таким чином, водії мають змогу:

· зареєструвати свій рейс;

· переглянути поточну чергу на філії «Бессарабська»;

· зрозуміти кількість запланованих іншими водіями рейсів на сьогодні/завтра;

· отримати перепустку на в’їзд в місто Ізмаїл.

У цей час диспетчери філії видаватимуть перепустки в автоматизованому режимі, що дасть змогу обмежувати видачу перепусток і таким чином контролювати потік як поблизу філії, так і на трасах загального користування регіону.

«Зараз в умовах війни, коли порти Дунаю стали майже єдиним надійним каналом експорту, ми спостерігаємо формування значної стихійної черги автотранспорту, яка очікує на вивантаження біля філії «Бессарабська». Це збільшує ризики для водіїв з огляду на безпекову ситуацію в регіоні та негативно впливає на операційну діяльність підприємства. За допомогою сервісу електронної реєстрації ми одночасно ліквідовуємо чергу та пришвидшуємо час обробки автотранспорту за рахунок попереднього внесення даних, потрібних для формування товарно-транспортної накладної», – коментує Сергій Калкутін, директор з логістики «НІБУЛОНу».

Крім того, сервіс дозволить «НІБУЛОНу» управляти потоками експорту в розрізі культур та штучно обмежувати надходження автотранспорту зі збіжжям, яке не заплановане до перевалки в певний період часу.

«Сервіс LineUp NIBULON – це власна розробка департаменту інформаційних технологій «НІБУЛОНу» та яскравий приклад того, як навіть за умов мінімальних інвестицій цифрові рішення здатні вплинути на ефективність процесів, – зазначає Микола Рясько, директор із інформаційних технологій. – Розгортання сервісу в межах філії «Бессарабська» лише перший крок на шляху до повної автоматизації диспетчерської функції. Згодом за результатами локальної промислової експлуатації ми розраховуємо масштабувати рішення на всю мережу елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів «НІБУЛОНу», а також розширити функціонал до рівня планування не тільки дня, але й певного проміжку часу для вивантаження».

Для того, щоб скористатися новим сервісом електронної реєстрації автотранспорту «НІБУЛОНу», перейдіть за посиланням t.me/LineUp_NIBULON_bot

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.