«Кредобанк» реструктурував кредит «НІБУЛОНу»

Цього тижня «НІБУЛОН» та АТ «Кредобанк» підписали реструктуризацію умов кредитного договору. Згідно з домовленістю термін дії кредиту пролонговано на 6 років з пільговою відсотковою ставкою та відтермінуванням погашення основного боргу.

Зазначимо, що АТ «Кредобанк» як частина великої фінансової групи PKO Bank Polski є одним з перших банків з іноземним капіталом в портфелі «НІБУЛОНу», який зробив крок назустріч підприємству у важкі часи.

«Ми вдячні банку за те, що допомагаєте працювати в умовах війни та простягаєте руку допомоги. «НІБУЛОН» цінує ваш конструктивний підхід, розуміння надзвичайних умов, в яких зараз працює український бізнес, та підтримку, спрямовану на забезпечення функціонування критично важливих галузей України. Разом ми вистоїмо і переможемо!» – зазначає Ірина Левківська, фінансова директорка «НІБУЛОНу».

АТ «Кредобанк», ми впевнені, що цей новий виток в історії нашого взаємовигідного партнерства стане основою для отримання позитивних результатів як самими учасниками домовленості, так і країною в цілому.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.