Краще один раз побачити, ніж сім разів почути

Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" відвідали вчителі економіки Миколаївської області, які проходять курсову перепідготовку при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" відвідали вчителі економіки Миколаївської області, які проходять курсову перепідготовку при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Деякі з гостей вже вдруге завітали в "НІБУЛОН", і як самі стверджують, дуже хотіли ще раз побачити підприємство. Світлана Сокіна із Калинівської середньої школи, що в  Жовтневому районі, розказала, що вперше побувала на терміналі в 2006 році.

-  Я з задоволенням розповідала своїм учням про те, що в Україні є сучасні підприємства, такі як ТОВ СП "НІБУЛОН",  які успішно працюють, розвиваються. Розказувала про це сучасне високоавтоматизоване виробництво, про умови роботи для працівників, про високу організацію праці. Найбільше мені подобається, як гарно тут все облаштовано на території, скільки гарних квітів, сотні різноманітних рослин. І ось мені поталанило,  я вдруге побувала на терміналі. Тут стало ще краще. Тепер у мене є мрія: привезти сюди на екскурсію учнів нашої школи, адже не дарма говорять: «Краще один раз побачити, ніж сім разів почути».

А Антоніна Калініченко із м. Первомайська, відвідувала термінал у минулому році. Антоніну Іванівну на підприємстві вражає все: висока технологічність процесів, простора їдальня для працівників, чудова оранжерея. На її думку, це зразок сучасного високорозвиненого виробництва.

- Я постійно розповідаю дітям, що є в нашій державі такі сучасні підприємства, і вони вдало працюють. А головне, я знаю, що завдяки "НІБУЛОНу" у наших дітей є перспектива працювати на сучасному виробництві.

До розмови долучилась Лариса Нєнашкіна, вчитель економіки та географії Кіровської школи, що в Миколаївському районі:

- На уроках економіки вивчається тема «Сучасне виробництво». Перевантажувальний термінал гарний зразок високоорганізованого підприємства, яке, є одним із небагатьох у нашій країні. Мені дуже сподобалась культура виробництва, я б навіть сказала, естетика. Ми бачимо, що тут людям комфортно працюється, і відчувається, що зроблено все для людей і заради людей. Успіхів всьому колективу і подальшого процвітання.     

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН