Консул України в Швейцарії та президент ACC в Україні відвідали філію «Переяславська» ТОВ СП «НІБУЛОН»

Андрій Гундер на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що він гордий від візиту представників Американської торговельної палати до філії «Переяславська» на Дніпрі.

Річковий перевантажувальний термінал на Дніпрі – філію «Переяславська» ТОВ СП «НІБУЛОН» – відвідали днями президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер та почесний консул України в Швейцарській Конфедерації, голова Товариства українців у Швейцарії, представник Європи в Українсько-американському допомоговому комітеті (США) Андрей Ніколас Лужницький. З боку компанії ділову зустріч провели заступник генерального директора по взаємодії з органами влади Володимир Клименко та директор філії «Переяславська» Артем Новохатько.

Слід зазначити, що почесні гості виявилися добре обізнаними з діяльністю вітчизняного агровиробника, інвестора, експортера, суднобудівника і фундатора відновлення річкового судноплавства в Україні – компанією «НІБУЛОН». Тому під час ознайомлення з потужностями підприємства для зберігання сільгосппродукції, з принципами його роботи та процесом приймання зерна вони вели постійний діалог з фахівцями компанії. Їх цікавили сучасний стан агровиробництва в Україні і, зрозуміло, його перспективи вирощування найближчим часом 100 млн тонн зернових. Із неприхованою цікавістю гості відвідали виробничо-технологічну лабораторію, оглянувши установлене там обладнання. Саме в цей час на термінал прибула чергова вантажівка з пшеницею – тому весь процес лабораторних досліджень і визначення класності вони спостерігали на власні очі, розпитуючи про хід процесу начальника лабораторії Ольгу Петренко.

Також Андрію Гундеру та Андрею Лужницькому було продемонстровано принципи роботи сушильного, пилоочисного та іншого обладнання.

Наразі на підприємстві повним ходом триває приймання зернових культур ранньої групи. Артем Новохатько уточнив, що з моменту відкриття філії 2012 року на тепер нею вже прийнято майже  мільйон тонн зернових! Таким чином, завдяки діяльності лише цього термінала автошляхи країни було розвантажено на понад 39,5 тис. вантажних автомобілів, адже усе прийняте підприємством збіжжя транспортується до морського термінала компанії у Миколаєві або одразу на зовнішній рейд водним транспортом. Це не лише значно заощаджує бюджетні кошти на ремонті дорожнього покриття, а й суттєво знижує затрати на транспортування, що дозволяє пропонувати аграріям справедливі ринкові ціни на сільгосппродукцію.

Збільшення перевезень сільськогосподарської продукції водним транспортом – один із пріоритетних напрямів діяльності ТОВ СП «НІБУЛОН». Уже сьогодні компанія перевозить внутрішніми водними шляхами 3,5 млн тонн вантажів в рік, а вантажні перевезення водним транспортом у логістичній структурі компанії становлять майже 60 %.

Після знайомства з роботою перевантажувального термінала філії «Переяславська» гості виявили також бажання оглянути поля нібулонівської кукурудзи, що розташовані неподалік. Побаченою зерновою гості залишилися задоволені.

Андрій Гундер на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що він гордий від візиту представників Американської торговельної палати до філії «Переяславська» на Дніпрі. «НІБУЛОН – провідна українська сільськогосподарська компанія, що спеціалізується на виробництві та експорті пшениці, ячменю, кукурудзи та соняшника, єдина сільськогосподарська компанія в Україні зі своїм флотом та верф’ю. Розвивається річковий транспорт на Дніпрі!».

Зазначимо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» є дійсним членом  Американської торгівельної палати в Україні (ACC – The American Chamber of Commerce in Ukraine) з 2011 року, що свідчить про високий статус компанії як в Україні, так і на світовій арені, і є результатом наслідування і реалізації «НІБУЛОНом» ідей вільної конкуренції та цивілізованого співробітництва влади і бізнесу. Адже принципи чесності та моралі в бізнесі, що сповідуються Палатою, беззаперечно підтримуються компанією «НІБУЛОН» упродовж усіх 27-ти років діяльності в Україні.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.