Компанія «НІБУЛОН» збудує перевантажувальні термінали в Запорізькій та Дніпропетровській областях до початку збору нового врожаю

Компанія «НІБУЛОН» продовжує реалізацію амбітної інвестиційної програми, в рамках якої ми плануємо побудувати ще мінімум 10 річкових перевантажувальних терміналів на берегах Дніпра, Південного Бугу та інших судноплавних річок країни.

В рамках реалізації цієї програми, сьогодні генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський разом з провідними фахівцями компанії у галузях будівництва та гідротехнічних споруд, енергетики, екології, земельних відносин відвідав з робочими візитами Запорізьку та Дніпропетровську області.

Головною темою робочої наради з головою Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем стало майбутнє будівництво нового перевантажувального термінала у с. Тернівка Вільнянського району. Зокрема, були обговорені питання процедури землевідведення, енергозабезпечення, необхідність проведення днопоглиблювальних робіт та інші.

-          Від чималої кількості державних інстанцій сьогодні потрібна злагоджена робота зі створення та обробки документації, яка не буде порушувати законодавства. При цьому необхідний оперативний розгляд відповідних заяв та документів. Адже всі ми розуміємо, що інвестори потрібні території. Від них залежить добробут та розвиток громади,  - зазначив Костянтин Бриль.

Конструктивний діалог відбувся і з першим заступником голови Дніпропетровської ОДА Олегом  Кужманом, Кам`янським міським головою Андрієм Білоусовим та його заступником з  питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександром Шпаляренко. В ході зустрічі обговорювалися питання будівництва 2-х об’єктів зернової інфраструктури. Завтра відбудеться вже розширена нарада з обговорення усіх питань щодо реалізації інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН»  в регіоні.

Зі свого боку, Олексій Вадатурський висловив вдячність Костянтину Брилю, Валентину Резніченку (голова Дніпропетровської ОДА), Олегу Кужману, Андрію Білоусову, Олександру Шпаляренку та їхнім командам за розуміння ролі українського інвестора та підтримку інвестиційної програми компанії.   

-          В Запорізькій та Дніпропетровській областях вже проводиться велика робота з відновлення дорожнього покриття на автошляхах. Але реалізація нашої інвестиційної програми,  допоможе їм кардинально вирішувати цю проблему. Адже головна мета програми -  розвантаження та збереження автомобільних шляхів України завдяки переорієнтації вантажів на внутрішні водні шляхи. Щорічно ми транспортуємо понад 2 мільйони тонн зернових вантажів річками. Наступного маркетингового року ми плануємо транспортувати Дніпром 3 мільйони тонн збіжжя, а отже розвантажимо українські дороги на понад 125 тисяч вантажівок та заощадимо бюджетні кошти на ремонті доріг. Тож саме така плідна та конструктивна співпраця влади з інвесторами є прикладом  того, як на ділі потрібно вирішувати нагальні проблеми, - зауважив генеральний директор компанії «НІБУЛОН».

Таким чином, до початку збору нового врожаю 2018 року ми збудуємо ще 2 об’єкти в Запорізькій та Дніпропетровській областях. Нові підприємства будуть збудовані за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.