Компанія «НІБУЛОН» вітає всіх жителів Миколаєва з Днем міста!

Сьогодні Миколаїв перегортає ще одну сторінку своєї 232-річної історії, сповненої енергією багатьох поколінь корабелів. Наше місто сотні років славилося непересічними суднобудівними звитягами та своїм особистим великим будівництвом – зведенням кращих суден та кораблів.

Компанія «НІБУЛОН» продовжує поважні традиції миколаївських корабелів – і з гордістю відновлює суднобудівну славу міста на хвилі. Від імені всього 7-ми тисячного колективу на чолі із Героєм України, незмінним генеральним директором Олексієм Вадатурським, – ми вітаємо рідне місто зі святом!

Нехай Миколаїв із кожним днем стає тільки кращим, комфортнішим для мешканців та привабливішим для гостей міста. А наша любов до нього нехай проявляється у турботі, повазі та наполегливій щоденній праці! Бажаємо місту між Бугом й Інгулом йти в ногу з часом, розквітати і розвиватися!

Наш Миколаїв заслуговує бути успішним!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.