Ключові досягнення торговельного напряму «НІБУЛОНу» в першому кварталі маркетингового року 23/24

Найголовніше – ми повернули собі лідерство в зерновому експорті Україні, незважаючи на те що 68% бізнесу не може працювати на повну потужність.

Так, частка компанії сягнула 10% в експорті через порти Дунаю, які зараз є основним маршрутом руху збіжжя з України до глобальних ринків.

Це стало можливим завдяки надзусиллям усієї команди, спрямованим на ефективне управління кожним етапом ланцюга постачання від агровиробника до кінцевого споживача.

У цьому кварталі напрям торгівлі забезпечив стабільну роботу елеваторної системи для розміщення та збереження нового врожаю українських зернових та олійних. Упровадив систему електронного документообігу для покращення взаємодії з постачальниками. Покращив аналітичну функцію та управління ризиками на базі цифрових рішень.

«Ми працюємо в надзвичайно складних умовах постійних обстрілів портової інфраструктури, – коментує Володимир Славінський, директор з торгівлі «НІБУЛОНу». – Захист людей у цих регіонах – наш пріоритет. Для цього були побудовані сучасні бомбосховища, зручні та надійні, у яких співробітники можуть перебувати в моменти небезпеки».

У планах напряму подальша цифровізація, розширення бази постачальників та розширення географії експорту.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.