Караван іде! Стежимо за рухом судна з першою партією херсонських кавунів он-лайн

Херсонські кавуни, які цієї неділі до Києва відправили з філії компанії «НІБУЛОН» у м. Гола Пристань, спричинили справжній інформаційний вибух і стали найпопулярнішою подією в масштабах цілої країни.

Компанія «НІБУЛОН» отримала величезну кількість запитів з проханням дати більше інформації про плани з розвитку нашою компанією водних перевезень, а також, власне, долю  буксира «Козацький» та несамохідного судна, завантаженого першою партією кавунів, зібраних херсонськими фермерськими господарствами. Дякуємо за вашу увагу та підтримку! Завдяки вам наша маленька перемога справді набула унікального і, не будемо боятися цього слова, історичного значення.

Велика частка питань стосувалась того, де саме зараз знаходиться судно, адже українцям так хочеться побачити наше маленьке диво наживо. Зважаючи на це, ми вирішили дати можливість кожному бажаючому слідкувати за рухом буксира «Козацький» он-лайн.

Тож, всім, кому небайдужа доля найпопулярніших в Україні 300 тонн херсонських кавунів, які зараз прямують до Києва, повідомляємо: буксир «Козацький»  рухається згідно графіку і сьогодні ввечері пройде місто Кременчук. У найближчі дні судно прибуде до філії «Переяславська», де ці кавуни вивантажать та доставлять в торгові мережі, де на них вже зачекалися кияни!

Про те, що здійснення водних перевезень власної продукції є одним із найнагальніших аспектів для херсонських сільгосптоваровиробників, ще минулого року зауважив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. У червні 2017 року на перевантажувальному терміналі компанії «НІБУЛОН»  в м. Гола Пристань відбулося підписання угоди про співпрацю між 28 місцевими фермерами, компанією «НІБУЛОН», торговельною мережею «Сільпо» і компанією «Кімонікс» за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID у рамках пілотного проекту «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції». І вже в 30 липня несамохідне судно, завантажене першою партією кавунів, зібраних херсонськими фермерськими господарствами, відчалило від причалу філії «Голопристанська».

 

 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН