Капітан українського бізнесу

Олексій Вадатурський посів перше місце у рейтингу ТОП-50 українських СЕО, підготовленому редакцією журналу «Кореспондент».

Результати рейтингу розраховувалися за підсумковим показником – як сума середньої оцінки громадської репутації СЕО та середньої оцінки особистого вкладу керівника в результати компанії.

Нагадуємо, що минулого року Олексій Вадатурський увійшов до першої трійки рейтингу.

Сам Олексій Вадатурський завжди зазначає, що працювати необхідно не заради рейтингу. Працювати потрібно так, щоб надихати інших на перемоги, змінювати життя кожного і цілої країни на краще.

Вітаємо Олексія Вадатурського із заслуженою перемогою.   

Рейтинг 22.11.2019

 

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.