Канадські експерти задоволені роботою лабораторії ТОВ СП «НІБУЛОН»

21 травня Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали канадські експерти Фрейзер Гілберт (AGL Consult) і Грем Лов (SGS Canada Inc.).

21 травня перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали канадські експерти Греям Лоу (AGL Consult) та Фрейзер Гілберт (SGS Canada Inc.).

Гості перебувають з оціночної місією в Україні в рамках Канадсько-українського зернового проекту. Мета візиту – дослідження стану та потреб зернового ринку в Україні, головних його гравців та можливостей продовження здійснення технічної допомоги задля розвитку зернового сектора економіки.
 
Експерти зустрілись із заступником генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» по забезпеченню збереження та якості продукції Кравець Ніною Миколаївною. Гості відзначили високу національну значимість компанії «НІБУЛОН» на зерновому ринку України. Канадські експерти висловили гарне враження щодо технічного оснащення лабораторії термінала та ефективності її роботи.
 
«НІБУЛОН» вміє тримати марку компанії на міжнародному рівні, підносячи тим самим престиж і статус України як високо розвинутої аграрної держави на світовій арені.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.