Кадрові зміни

У компанії «НІБУЛОН» відбулися кадрові зміни.

Зокрема, з 12 вересня 2019 року посаду заступника генерального директора по взаємодії з органами влади буде обіймати Михайло Васильович Різак. Михайло Васильович має науковий ступінь доктора юридичних наук та здійснював законотворчу діяльність. Має досвід роботи з представниками органів виконавчої та законодавчої гілок влади.

Ми дякуємо за роботу Володимиру Георгійовичу Клименку, який працював на цій посаді понад 2 роки.  За цей період компанія підготувала кваліфікованих фахівців нової генерації, які будуть успішно та ефективно виконувати покладені на них обов’язки, в т.ч. і з питань співпраці з органами влади.

Нагадаємо, 1 лютого 2017 року керівництвом компанії «НІБУЛОН» було прийнято рішення про відкриття постійного представництва в Києві. Офіс, який розташований за адресою: пр. Музейний, 4, м. Київ, продовжує свою роботу. Контактний телефон: +38 044 390 42 11.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.