З Днем Незалежності України!

Шановні українці!

Від щирого серця вітаю вас із 30-ю річницею Незалежності України. Це свято є не просто важливою подією для кожного з нас, це основоположна складова нашого національного коду, яка єднає усіх українців довкола ідеї розвитку та розбудови нашої рідної України.

Загартовані уроками історії й теперішнім досвідом боротьби за свободу і незалежність, у щоденній наполегливій праці ми з вами стверджуємо українську державність та непохитність нашого права жити у сучасній європейській країні.

Із любов’ю та завзяттям ми разом, кожен на своєму місці, щодня прокладаємо шлях до кращого майбутнього вільної України для прийдешніх поколінь. Тож нехай для усіх нас та країни напутніми стануть кольори Державного стягу, які символізують мир у відображенні синього неба та достаток золотистих стиглих полів.

Я від усієї душі бажаю кожній українській родині благополуччя, натхнення, любові, незламності духу, здоров’я та оптимізму. Вірю, що завдяки конкретним справам на благо та успіх рідної України у нас все вдасться якнайкраще!


Герой України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.