Історія успіху та візія майбутнього – «НІБУЛОН» представив бачення розбудови сталого розвитку Запорізької області

Компанія «НІБУЛОН» долучилася до V Міжнародного форуму інтеграції та кооперації «INCO FORUM 2021», що відбувся у Запоріжжі минулого тижня. Головною темою заходу стала презентація здобутків Запорізької області за 30 років незалежності України та формування візії розвитку регіону.

Цього року «INCO FORUM 2021» зібрав у форматах офлайн та онлайн більше 1000 учасників із України та 12 країн світу, серед яких Австрія, Болгарія, Бразилія, Вірменія, США, Китай, Латвія, Литва, Марокко, Німеччина, Туреччина, Чехія. Головними спікерами стали 35 експертів, що представили міжнародні організації та асоціації, державні установи і відомства, об’єднані територіальні громади і, звісно, бізнес – рушій змін та інвестицій у регіоні.

Як провідний український інвестор, що має 3 сучасні підприємства в Запорізькі області, «НІБУЛОН» представив на форумі власні здобутки та бачення майбутньої розбудови регіону відповідно до прийнятих принципів сталого розвитку. Насамперед унікальність та надважливість кейса компанії для області полягає у впровадженні масштабної інвестиційної програми з відродження Дніпра і Південного Бугу як головних транспортних артерій країни.

Створена «НІБУЛОНом» унікальна логістична система вже не перший рік приносить регіону позитивні плоди, адже реалізація інвестиційних проєктів у Тернівці, Біленькому та Кам’янці-Дніпровській фактично розвантажила автошляхи області на понад 1,7 млн тонн вантажів на рік, що дорівнює близько 77 тис. рейсів вантажівок щорічно.

Водночас важливо зазначити, що будівництво річкових перевантажувальних терміналів у регіоні значно зменшує плече доставки сільськогосподарської продукції з 400 км до теперішніх 80–100 км та сприяє нарощуванню аграрного потенціалу, а переорієнтація вантажних потоків на річку заощаджує державі 800 млн грн на рік на ремонті дорожнього покриття.

Презентуючи позицію компанії на форумі, регіональний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Володимир Горішний зазначив, що «НІБУЛОН» уже 11 років інвестує в Запорізьку область, розбудовуючи логістичну систему елеваторів, розвантажуючи дороги та переорієнтовуючи вантажі на річки. Але не менш важливий результат від діяльності компанії – це соціальний ефект: 300 сучасних робочих місць, втілені десятки договорів на розвиток та розбудову місцевих громад, побудоване комфортне житло для молодих спеціалістів наших підприємств.

Як приклад побудови соціально відповідального бізнесу «НІБУЛОН» завжди розглядає нові інвестиційні проєкти не лише з точки зору їх економічної привабливості, але і з точки зору співпраці з місцевими громадами. Перш за все, це значні податки до місцевого бюджету та вирішення проблемних, а часом довговічних питань громад у партнерстві з підприємством.

Тож «НІБУЛОН» не зупиняється на досягнутому і вже розглядає нові можливості для подальшої розбудови Запорізької області.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.