Інтерв'ю Андрія Вадатурського для LIGA.net

Провідне українське ділове видання LIGA.net взяло інтерв’ю у генерального директора Андрія Вадатурського про вплив війни на діяльність компанії «НІБУЛОН» та інвестиційні плани компанії на 2023 рік.

Під час співбесіди Вадатурський пояснив, що російські сили вторгнення зайняли приблизно третину землі компанії та пошкодили або розкрали майна на суму 415 млн доларів США. Зокрема йдеться про розкрадання зерна на суму 42 млн доларів США, яке зберігалося на тимчасово окупованих територіях.

У 2021 році компанія «НІБУЛОН» експортувала 5,6 млн тонн зерна. У 2022 році показник впав до 1,82 млн тонн.

Водночас Вадатурський звернув увагу на інвестиції компанії «НІБУЛОН» в нову інфраструктуру в рамках стратегії диверсифікації експортних маршрутів від Миколаївського порту, що залишається закритим через війну.

Він пояснив, що компанія за власні кошти побудувала новий експортний термінал в Ізмаїлі біля кордону з Румунією.

Вадатурський висловив упевненість в тому, що компанія «НІБУЛОН» залишиться успішною, але підкреслив, що приватний бізнес в Україні потребує доступу до фінансування для забезпечення свого майбутнього.

Також обговорювалися такі питання, як внесок компанії «НІБУЛОН» в частині забезпечення фізичної безпеки міста Миколаїв та розслідування загибелі засновника компанії «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та його дружини минулого літа під час російського удару по їхньому будинку в місті.

Повне інтерв’ю можна прочитати за посиланням.


Фото: Валентина Поліщук/LIGA.net

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.