Інформація про те, що «НІБУЛОН» нібито прийняв вантажівку вагою 180 тонн, – фейкова

Днями у мережі з’явилася чергова неправдива інформація. Мова йде про висловлювання в.о. голови Чорноморської митниці Олександра Шуцького.

Він заявив, що «…За две недели после начала действия ограничений в портах Херсонской области фиксируют снижение количества перегруженных фур. [...] В первую неделю из заявленных весовых ограничений в 24 тонны – фуры приезжали и по 40, и по 60, и по 80 тонн. Абсолютный антирекорд был зафиксирован у компании перевозчика, которая прислала на "Нибулон" фуру весом 180 тонн. [...] В целом же, по статистике, более 90% машин приезжали перегруженными. Спустя неделю действия ограничения, когда инспектора реально перестали пускать в порты грузовики, – статистика пошла на спад. Сейчас мы разворачиваем не более двух-трех фур в неделю».

Озвучена інформація не може бути правдивою з кількох об’єктивних причин. 

По-перше, компанія «НІБУЛОН» не працює, не приймає, не відвантажує сільськогосподарську чи будь-яку іншу продукцію у портах Херсонської області. 

По-друге, на жодному підприємстві компанії немає ваг, які б могли зважити «фуру весом 180 тонн».

По-третє, жодне підприємство компанії ніколи не приймало автопоїздів вагою 180 тонн.

На жаль, час від часу чиновники поширюють у ЗМІ неправдиву інформацію. Так, ще з літа 2015 року в мережі постійно з’являється вигадана та розтиражована тодішнім чиновником Романом Хмелем інформація, який спілкуючись чи то в колі знайомих, чи ще десь вирішив, що на перевантажувальному терміналі зламалися ваги, а причиною їх поломки став перевантажений зерном автомобіль ФОП Шевченко. «Новина» здалася йому дотепною, і він швиденько написав пост у мережі «Фейсбук», а потім почав її тиражувати, роздаючи направо і наліво «експертні» інтерв’ю.

Наша компанія неодноразово заявляла, що, по-перше, наші ваги не розраховані на таку вагу, а отже, ми не могли прийняти таку вантажівку, по-друге, наші ваги не виходили з ладу. До речі, наше підприємство не співпрацювало з ФОП Шевченко. Але новина була миттєво підхоплена, адже мова йшла про відоме підприємство, і вже нікого не цікавило, що було насправді, і чи взагалі таке було. 

Не за горами найактивніша фаза виборчої кампанії, тому кількість фейків та охочих паразитувати на іменах відомих компаній чи особистостей тільки зростатиме, тож вкотре закликаємо ЗМІ перевіряти інформацію, а читачів – бути уважнішими та не потрапляти на гачок неправдивих новин.  

Новини з теми

Шахраї продовжують полювання

Шахраї продовжують полювання

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.