Герой України О.І.Момотенко:„У нашому місті уже існує підприємство із омріяного майбутнього”.

Перевантажувальний термінал ТОВ СП "НІБУЛОН" відвідали члени президії обласної ради ветеранів.

Перевантажувальний термінал ТОВ СП "НІБУЛОН" відвідали члени президії обласної ради ветеранів.

Гостей познайомили з виробничим циклом, після чого відбулася зустріч з генеральним директором Олексієм Вадатурським. Олексій Опанасович з особливою повагою ставиться до сивочолих воїнів, тому обов’язково спілкується із ветеранами:

- Шановні гості. Я радий вітати Вас на нашому підприємстві. Хочу побажати Вам міцного здоров’я. Щоб Ви якомога довше радували своїх рідних, друзів, нас всіх своєю присутністю, і, головне, щоб Ви відчували турботу і увагу, тому що заслуговуєте на це. Всім Вам довелося зазнати багато труднощів та випробувань в житті. Ви захищали свою Батьківщину, потім відбудовувати її з руїн, відновлювати народне господарство. На даний час, відбувається становлення нашої держави – України, а це теж випробування не з легких. Я запевняю Вас, що з часом наша країна стане заможною. Ми зробимо для цього все можливе. А відвідавши наше підприємство, Ви впевнилися, що і в Україні можливо вирощувати багаті врожаї, створювати нові підприємства із застосуванням найсучасніших технологій та обладнання.

Ветерани були щиро вражені побаченим на терміналі і з задоволенням ділилися враженнями.

Голова асоціації ветеранських організацій УМВД України в Миколаївській області В.В.Першин:

- Все про що ми довідались – це казка. Нічого подібного ніхто із нас не бачив. Ми пізнали, як можна господарювати в Україні. Як нашу дійсність можливо перетворювати в добро для всіх людей, а не для окремих кланів. Ми вдячні Олексію Опанасовичу за надану можливість познайомитися з підприємством і подаровану надію, що завдяки таким людям, як Вадатурський, у України є краще майбутнє.

Голова обласної організації інвалідів М.Г. Шарафанов:

- Я вперше побував на терміналі, коли тут було будівництво. Побаченим сьогодні я вражений. Навіть не уявляв, що у нас в країні можливо створити подібне підприємство.

Генерал-майор, Герой Радянського Союзу М.Ф Шишков:

- Нам показали виробничий процес, цікаво розповіли про успіхи підприємства. Термінал сподобався. Гарна ідея, чудове втілення, корисне для суспільства. Мені особливо сподобалось як душевно нас приймали. А що більше треба літнім людям? Увага та повага. Все це ми відчули і від Олексія Вадатурського, і від персоналу підприємства.

Голова обласної ради ветеранів, Герой України О.І.Момотенко:

- Всі ветерани глибоко вражені побаченим на терміналі. Ми навіть не уявляли, такого підприємства у нас в Миколаєві. На терміналі чисто, гарно, стільки квітів, що неможливо охопити оком. Трудовий колектив працює злагоджено. Нам приємно усвідомлювати, що у нашому місті уже існує підприємство із омріяного майбутнього.
 
 Візит на термінал:

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН