Географи знайомляться з сучасним виробництвом на прикладі "НІБУЛОНу"

Екскурсії на Перевантажувальний термінал у "НІБУЛОНі" вже стали традиційними.

Є й багато відвідувачів, які неодноразово бували на підприємстві, та запрошували сюди своїх колег. Одна з них - методист географії і економіки Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Слюсар. Як розказала Ольга Іванівна, вона вже четвертий рік привозить на термінал вчителів географії та економіки, методистів обласних інститутів підвищення кваліфікації з усієї України, провідних викладачів з Київського, Харківського, Волинського, Тернопільського, Львівського, Херсонського, Миколаївського університетів. Цього літа – студентів-практикантів з Полтавського університету. Головна мета відвідин – познайомитись з сучасним виробництвом.

- Одна із спеціалізацій в нашій країні – сільське господарство, - розповідає Ольга Слюсар. - В останні роки стало дуже важко пояснювати дітям: чому наша держава вирощує зерно і не має права його продати за кордон; як в сучасних умовах зберігати та переробляти це зерно. Тому ми привозимо до вас на екскурсію вчителів, щоб вони бачили, та могли довести своїм учням, що в нашій державі можливо працювати законно, можливо створювати сучасні , високомеханізовані підприємства. І тут "НІБУЛОН" – найкращий приклад. Для нас – це еталон сучасної, успішної компанії, з досвідом роботи якої ми регулярно знайомимо своїх вчителів. Та одне діло просто розказати, і зовсім інше, коли вчителі приїздять сюди, бачать цю високу організацію виробництва, самі наочно впевнюються, що в країні є дійсно успішні бізнесмени, керівники, такі як Олексій Вадатурський, які створюють найкращі умови для розвитку сільськогосподарської галузі. Цю інформацію вчителі обов’язково донесуть до своїх учнів.

До розмови приєднується вчителька Софіївської середньої школи Новобузького району Миколаївської областях Антоніна Андрусяк.

- Така екскурсія важлива для вчителів тим, що наші учні вивчають економічну географію України, і безпосередньо сільське господарство, зокрема переробку сільгосппродукції. Для мене ця екскурсія буде стимулом розповісти все дітям, щоб вони знали яким повинно бути сучасне виробництво, організація виробництва, як повинні трудитись люди, щоб досягти успіху. Мені дуже сподобалась екскурсія.           

Наталя Бабіна із Миколаївської школи-інтернату № 5 порівнює "НІБУЛОН" з європейськими аналогами:

- Нам дуже сподобалося ваше підприємство, ми побували в маленькій Європі. Перше, що більшість моїх колег зробить по приїзді після курсів, розповідатиме своїм учням, що треба добре вчитися, набувати глибоких знань, отримувати гарну освіту, щоб зуміти працювати на такому сучасному підприємстві і на такому новітньому обладнанні, яким обладнані підрозділи "НІБУЛОНу". Я вірю, що завдяки таким компаніям як "НІБУЛОН" і таким керівникам, як Олексій Вадатурський у наших дітей є перспективне майбутнє.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН