Французькі дні в «НІБУЛОНі»

Компанія «НІБУЛОН» добре знана у світі. Плідна співпраця поєднує підприємство із багатьма країнами світу, банківськими установами тощо. Яскравим прикладом такої успішної співпраці є Франція.

Компанія «НІБУЛОН» добре знана у світі. Плідна співпраця поєднує підприємство із багатьма країнами світу, банківськими установами тощо.

Яскравим прикладом такої успішної співпраці є Франція. Із найпотужнішою фінансовою установою країни, "Credit agricole group" (до складу якої входить наш партнер - «Креді Агріколь банк») наша компанія співпрацює з 2008 року. Банківською установою був наданий кредит компанії «НІБУЛОН» у розмірі 20 млн. дол. – це є проявом високої довіри французьких партнерів до української компанії.

Тож з року у рік довіра одне до одного та бажання співпрацювати у «НІБУЛОНа» та французьких підприємств лише зростає. Черговим доказом цього стало відвідання 17 червня 2011 року перевантажувального термінала групою французьких фермерів.

Закордонні аграрії спеціалізуються на вирощуванні зернових культур та мають намір розширяти власний бізнес. Оскільки Україна, на їх погляд, є зручним бізнес-партнером (географічне розташування, природні та трудові ресурси тощо), вони мають бажання ознайомитись із специфікою роботи українського аграрного сектору та відвідати компанії, які є для них потенційними партнерами.

Саме тому об’єктом бізнесового ознайомлення було обрано ТОВ СП «НІБУЛОН». В процесі екскурсії перевантажувальним терміналом, ознайомлення із виробничою технологією фермери обговорили зокрема питання збирання та транспортування зернових із поля в порт, окремо зупинившись на тих складнощах, які виникають при цьому у зв’язку із змінами в українському законодавстві.

Співпраця вітчизняної компанії та французьких підприємств успішно триває. І чи не це є доказом того, що вітчизняний аграрний сектор ще не розкрив свого потенціалу і відтак потребує нагального розвитку?

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН