Французів вразили масштаби "НІБУЛОНа"

Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" відвідали сільгосптоваровиробники Пуато-Шарант та представники Аграрного об'єднання Франції.

Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" відвідали сільгосптоваровиробники Пуато-Шарант та представники Аграрного об`єднання Франції.

Мета візиту - обмін досвідом роботи у галузі сільського господарства. У складі делегації виробники молочної продукції, м’яса, зерна, студенти вищих навчальних закладів Франції.

За словами керівника делегації, генерального секретаря асоціації „Співробітництво регіону Пуато-Шарант-Україна” Жозефа Перр′єна, ця організація працює за програмою обміну студентами, які навчаються у вищих аграрних навчальних закладах  України і Франції. Асоціація  співпрацює з багатьма вузами України, серед них  і Миколаївський аграрний університет. У Миколаєві французи запланували відвідати сільгосппідприємства регіону. Членам делегації дуже цікаво було познайомитися з роботою такого сучасного сільськогосподарського підприємства, як "НІБУЛОН" . Перші враження від термінала – найкращі. Сподобався повністю механізований виробничий процес, об’єми зберігання зерна та сучасні технології доведення його до рівня світових стандартів, а також вражаюча чистота на підприємстві, велика кількість квітів та різноманітних декоративних рослин. Цікаво було дізнатися, що "НІБУЛОН" обробляє 70 тис. га землі. Такі площі та об’єми незвичні для французів, адже у деяких членів делегації – виробників зерна, ділянки землі в десятки разів менші.

Французи висловили щиру подяку за теплий прийом, цікаву екскурсію по терміналу, та виразили надію, що і наступного року зможуть відвідати це знамените сільгосппідприємство.
 
Відвідини терміналу: 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН