Філія «Зеленодольська» прийняла перші 100 тис. тонн сільгосппродукції

Наймолодша філія компанії «НІБУЛОН», що була введена в експлуатацію в червні 2020 року, прийняла уже понад 100 тис. тонн сільгосппродукції.

Більше 4000 вантажівок не проїхало сотні кілометрів українськими автошляхами до південних портових міст країни, адже усе прийняте збіжжя новостворений підрозділ відвантажує на водний транспорт, яке потім доставляється до морського термінала компанії у Миколаєві або одразу на зовнішній рейд. За час діяльності підприємство уже завантажило 24 несамохідних судна «НІБУЛОНівського» флоту, транспортувавши водними шляхами України 82 тис. тонн зернових культур.

Перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» ТОВ СП «НІБУЛОН» є першим підприємством компанії на Дніпропетровщині, на який аграрії цього регіону чекали довгих 12 років. Тепер усі переваги роботи з «НІБУЛОНом» доступні і їм: скорочення витрат на транспортування зерна, оптимізація використання транспортних засобів, економія часу, справедливі ринкові ціни на сільгосппродукцію у регіоні та ін. Таким чином сільгосптоваровиробники отримують можливість значно заощадити свої кошти, які у свою чергу можуть інвестувати у розвиток свого підприємства, а значить підвищити аграрний потенціал країни.

На сьогодні це найсучасніше річкове підприємство компанії «НІБУЛОН», яке оснащене найкращим обладнанням від провідних виробників світу, таких як Bühler GmbH (Німеччина), PRECIA S.A. (Франція), Cimbria Unigrain A/S (Данія), UAB Liucija (Литва), TELESTACK Ltd (Велика Британія) тощо. Завдяки цьому усього за добу перевантажувальний термінал може обслуговувати до 400 вантажівок, просушувати 3,6 тис. тонн та відвантажувати на водний транспорт 12 тис. тонн збіжжя. Також  потужності філії «Зеленодольська» дозволяють одночасно зберігати 76 тис. тонн сільгосппродукції, а за рік підприємство може приймати 300 тис. тонн зерна, що розвантажуватиме внутрішньообласні та міжобласні автошляхи країни на понад 12,5 тис. вантажівок.

Сьогодні перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» (с. Мар’янське Апостолівського р-ну Дніпропетровської обл.) продовжує активно приймати українське збіжжя, тож запрошуємо до співпраці постачальників зернової продукції, адже бути нашими партнерами вигідно та зручно!

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК:

050-394-71-15 – директор філії Стратуца Ярослав Сергійович

Якщо у вас виникли питання, які не можна вирішити на місці, до ваших послуг наші висококваліфіковані фахівці в Миколаєві, які завжди нададуть вам необхідну допомогу. Телефонуйте за номерами:

(0512) 58 04 03 – відділ закупок (з питань укладення та супроводу договорів поставки, фінансові питання); 

(0512) 58 04 17 – торговий відділ (консультації щодо закупівлі та зберігання сільськогосподарської продукції).

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.