Філія «Вознесенська»: 200 тис. тонн збіжжя прийнято, 8 тисяч вантажівок з доріг знято!

Наймолодше нібулонівське підприємство – перевантажувальний термінал філії «Вознесенська» у Миколаївській обл. – долає нові виробничі висоти. Із початку липня минулого року, коли термінал розпочав активне приймання сільгосппродукції, підприємство вже перетнуло межу у 200 тис. тонн прийнятого українського збіжжя!

Українські аграрії з Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Вінницької, Дніпропетровської областей у повному обсязі оцінили зручність та позитивний економічний ефект від співпраці із сучасним високотехнологічним підприємством.

Нагадаємо, що обсяг одночасного зберігання сільгосппродукції на терміналі складає 76 тис. тонн, добова потужність сушарок – 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн.

За словами директора філії Романа Чумаченка на термінал привозять в основному високоякісну продукцію: переважає кукурудза, пшениця II-III класів та ячмінь, вирощені як у філіях компанії, так і у фермерських господарствах.

Також він додає, що стратегія розвитку на майбутній маркетинговий рік передбачає збільшення обсягів прийнятого зерна вдвічі (!), та подальше розширення кола постачальників, зокрема, фермерів-одноосібників. «Секретом свого успіху ми вважаємо злагодженість роботи нашого колективу. Адже це не просто група висококваліфікованих працівників, а команда однодумців, які працюють із задоволенням».

Паралельно із прийманням зернової продукції перевантажувальний термінал безперервно здійснює вивантаження збіжжя на водний транспорт.

Так, із прийнятих філією 200 тис. тонн зерна на воду вже відвантажено понад 170 тис. тонн у 103 несамохідних судна.

До речі, серія несамохідних суден проекту В2000, спроектованих для експлуатації Південним Бугом та збудованих на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», здійснює перевезення сільгосппродукції до головного зернового термінала компанії у м. Миколаєві.

Один виконаний рейс такого судна при перевезенні 2 тис. тонн зерна дозволяє знімати з доріг Миколаївщини 80 вантажівок. У зв’язку з тим, що перевантажувальний термінал філії «Вознесенська» прийняв 200 тис. тонн зерна, чисельність вантажівок на автошляхах Миколаївської області менш ніж за рік вже зменшилась майже на 8 000 одиниць.

Враховуючи безперервне розширення потужностей власного вантажного флоту, компанія «НІБУЛОН» зможе перевозити і Південним Бугом, і Дніпром до 4 млн тонн вантажів на рік. Таким чином, з українських доріг щорічно буде зніматися понад 166 тис. вантажівок!

Сьогодні молоде підприємство продовжує активно приймати українське збіжжя. Із закупівельними цінами на зерно можна ознайомитися на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у розділі Закупівельні ціни.

Запрошуємо до співпраці постачальників зернової продукції та наголошуємо, що бути нашими партнерами вигідно та зручно!

Основні переваги від роботи з нашою компанією: широкий спектр послуг (закупівля, зберігання та доробка), вигідна та прозора цінова політика, прийом продукції цілодобово та без вихідних, швидке та зручне обслуговування, економія транспортних витрат завдяки наближеності термінала, швидкий лабораторний аналіз, кваліфікована консультація та індивідуальний підхід тощо.

Ми чекаємо Вас на перевантажувальному терміналі філії «Вознесенська» компанії «НІБУЛОН» у Миколаївській області.

Телефони для довідок: (0512) 76-61-11, (050) 31-84-398, (095) 27-82-351.

Адреса електронної пошти: voznesensk.nibulon@gmail.com.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.