Фахівці «НІБУЛОНа» готові підкорювати нові вершини

Фахівці компанії «НІБУЛОН» успішно завершили щорічний теоретичний та практичний курс із питань охорони праці під час виконання робіт на висоті (в безопорному просторі) за допомогою верхолазного спорядження.

Спеціальне навчання з питань охорони праці під час виконанняробітнависоті(вбезопорному просторі) за допомогою верхолазного спорядження проводяться один раз на рік згідно вимог «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07. Цього року навчання та перевірку знань пройшли працівники таких професій, як монтажник устаткування зерносховищ та підприємств з промислового перероблення зерна, технік сектору обладнання та маляр судновий.

Закріпити знання працівникам компанії цьогоріч допомагав викладач ТОВ «Навчально-виробничий центр «Професійна безпека»Павло Левчук, який має міжнародний сертифікат IRATA (Міжнародна професійна асоціація промислового альпінізму).

У процесі курсу було опрацьовано ряд тем з охорони праці, що стосувалися спеціального спорядження та заходів безпеки під час проведення висотно-верхолазних робіт, промислового альпінізму, основних технологій виконання вищевказаних робіт,самодопомоги, дій під час аварійних ситуаціях та ін. Усі теоретичні аспекти одразу ж було відпрацьовано під час інтенсивної практики на потужностях перевантажувального термінала компанії в Миколаєві.

Після завершення курсу наші фахівці успішно склали іспити з метою отримання допуску до виконання вищевказаних робіт, що підтверджено відповідним протоколом засідання комісії з перевірки знань із питань охорони праці ТОВ «Навчально-виробничий центр «Професійна безпека», а також внесеними записами до посвідчень фахівців щодо допуску довиконання таких робіт.

Політика компанії «НІБУЛОН» у галузі охорони праці базується на принципах пріоритетності здоров’я і життя працівників відносно результатів виробничої діяльності підприємства та комплексного розв’язання проблемних завдань. З цією метою щорічно організовуються навчання з питань охорони праці для осіб, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки.

«НІБУЛОН» дбає про те, щоб кожен фахівець володів актуальною інформацією та навичками згідно вимог та рекомендацій з охорони праці, адже регулярні навчання і контроль знань є насамперед запорукою безпеки для кожного фахівця а, як наслідок, запорукою якісно виконаних робіт.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.