Елеваторний комплекс у складі перевантажувального термінала готовий до виробничого циклу

Новозбудований елеваторний комплекс у складі перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві підключено до загальної автоматизованої системи управління підприємством, а також проведено комплексне випробування встановленого найсучаснішого устаткування від провідних світових виробників. Тож об’єкт готовий до виробничого циклу.

Зважаючи на нехарактерні для березня погодні умови (сильні та часті опадами у вигляді то дощу, то снігу, мороз, ожеледицю) затримуються трохи у виконанні  роботи з благоустрою території, однак на основні терміни введення об’єкта в експлуатацію це не впливає.

Щодо реконструкції вантажного причалу, то наразі спеціалісти київської компанії «Укрдобробуд» завершують каркас опалубки останньої ділянки, довжиною близько 20 м, чому до цього часу заважало значне підвищення рівня води.

Як уже неодноразово зазначалося, кожне нове підприємство, яке будує наша компанія, зводиться за найсучаснішими технологіями, які є у світі на період будівництва, та з урахуванням досвіду попередніх будівництв. Провідні фахівці компанії на постійній основі збирають та систематизують усю наявну інформацію, пропозиції, виявляють вузькі місця, аналізують і відбирають найбільш перспективні та досконалі інженерно-технічні рішення технологічного і будівельного напрямів для майбутніх об’єктів.

Не став винятком і комплекс з перевалки зернових та олійних культур ємністю  43 тис. тонн у складі перевантажувального термінала компанії у Миколаєві. Так, при його будівництві застосовано низку технічних нововведень.

Зокрема завдяки встановленню додаткової норії та додаткового транспортеру в норійній вежі № 8 продуктивність приймання зерна із залізничного транспорту збільшена з 350 т/год. до 560 т/год.

Нова  робоча  вежа  комплексу  обладнана зерноочисним обладнанням (виробництва Buhler Gmbh (Швейцарія) та Cimbria Unigrain A/S (Данія) для попередньої та остаточної очистки потужністю 500 т/год. На інших об’єктах  потужність зерноочисного обладнання робочих веж становить 250 т/год. Окрім того, робоча   вежа  комплексу  обладнана трьома розподільними колами на 6 напрямів (виробництва ТОВ  «Завод елеваторного обладнання», м. Одеса) з перерізом  поворотної   труби   –  500 мм,  що  дає  змогу  оперативно перенаправляти   потоки   зерна  потужністю 500 т/год.,  безпосередньо з транспортного обладнання (норій) без використання  засувок та перекидних клапанів. Такі розподільні кола були спеціально розроблені виробником для будівництва комплексу за технічним завданням фахівців компанії.

Технологія елеваторного комплексу спроектована так, що одночасно можливо приймати у ємності  два потоки зерна (дві різні культури), потужністю 500 т/год. кожен, яке надходить із залізничного та автомобільного або річкового транспорту. Також паралельно з цим, можливо з аналогічною продуктивністю з незадіяних ємностей відвантажувати зерно (через бункерні ваги виробництва Presia S.A., Франція).

Завдяки встановленню на верхній галереї паралельно двох ліній ланцюгових транспортерів, швидкість завантаження силосів комплексу складатиме 1000 т/год.!  До цього максимальний показник (750 т/год.) мали філії «Новоодеська», «Вознесенська», «Хортиця», «Козацька» та «Голопристанська».

Нижня підсилосна галерея оснащена майже вдвічі довшим, порівняно з іншими терміналами компанії, стрічковим транспортером (виробництва Cimbria Unigrain A/S, Данія) – 205 метрів!

Варто також зазначити, що всі шість ємностей комплексу у складі перевантажувального термінала в Миколаєві обладнанні зачисними шнеками (DENIS, Франція), що дає змогу повністю автоматизувати процес зачистки ємностей (без використання ручної праці працівників термінала), завдяки чому швидкість вказаної операції збільшується вдвічі.

Нагадаємо, що на черзі в компанії будівництво двох перевантажувальних терміналів на р. Дніпро у Дніпропетровській та Запорізькій областях, що є новими викликами для «НІБУЛОНа» до впровадження кращих досягнень.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.